Aradığım Saç Şekillendiricileri Buldum
04.02.2016 20:08:03 tarihinde Yönetici tarafından eklendi.
2442 defa okundu.

Aradığım Saç Şekillendiricileri Buldum

Uzun zamandır ilgimi çeken bir saç şekillendirici vardı. Onunla ilgili bir araştırma yaparken bakın neler buldum.


Aradığım Saç Şekillendiricileri Buldum

Hair Curler

Bu bukle yapan, ısıtıcılı şekillendiricilerden görmişsünüzdür. Benim bildiğim 2 farklı marka var. Bilindik olanın fiyatı 300-400 TL arası. Bana biraz abartı geldiği için almayı düşünmemiştim. Zaten saçlarım köpüklediğimde kıvırcık oluyor. Araştırırken bu ürüne rastladım. Fiyatı 44,17$ 180 TL civarı. Bazı yurt dışı sitelerden alışveriş yapıyorum. Deal Extreme' dende alışverişler yapıyoruz. Çoğunlukla hiçbir aksaklık olmadan aldıklarımız elimize ulaştı. Ulaşmayanında ücretini sadece bizim beyanımıza bakıp iade etmişlerdi. Üürünün elinize ulaşma süresi çok uzun olabiliyor. 30-60 gün arası sürebilr. Ama ben, beklerim deyip uygun fiyata güzel ürünler aldım şimdiye kadar. 

Saçınızdan uygun bir tutam alıp, (çok kalın olmamalı) makinanın arasına sıkıştırıp, düğmeye basıyorsunuz. Ssaçınızı içeriye sarıp ayarladığınız ısıda ısıtıyor. Bittiğinde ses veriyor ve açıyorsunuz. Bukleniz hazır. Tabi bu ürünü denemediğimden, Türkiye'de bir mağazada denediğim X markanınki gibi bir sistemi olduğunu düşünerek bu şekilde yazdım. Birebir aynı olmayabilir. Deneyen varsa aranızda yorumlarınızı merak ediyorum. Resme tıklayarak açılan linkten ücretsiz üye olup ürünleri inceleyebilir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Saç Düzleştirici Masaj Yapan Tarak Fırça

Bu düzleştirici özellikteki tarak fırçaları da çok merak ediyorum. Gerçekten istediğim performansı vereceğine emin olsam hiç beklemem alırım. 20°-230° Arası ısıtma özelliğine sahip olduğu yazıyor. Çok kısa bir sürede ısınıyor.saçınızı tarayarak pratik bir şekilde düzleştiriyorsunuz. Masajı nasıl yapıyor titreşimli falanmı anlayamadım. Yoksa topuz uçları sayesindemi masaj oluyor? Ücretsiz teslimat olmasıda güzel bir özellik. Elektrikli ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken şey çoğunun priz girişinin Amerikan tip olduğu için Türkiyedeki normal prizlerde kullanamayacak olmanız. Bunun için Amerikan priz dönüştürücü fiş dönüştürücü almanız gerekiyor. Sakın korkmayın çok uygun fiyatlara buluyorsunuz. Voltajına dikkat ederek adaptörlü veya voltaj uygunsa direk uç dönüştürücü ile kullanabilirsiniz. Benim bu şekilde kullandığım saç maşam ve düzleştiricim var. Sıkıntı olmadan kullanıyorum. Ürünün fiyatı 34,18$ 101TL civarı. Buna benzer bir ürün kullanan memnun olan kişiler varsa, saç tiplerindende bahsederek bizimle deneyimizni paylaşırsa şahane olur. Resme tıklayarak açılan linkten ücretsiz üye olup ürünleri inceleyebilir alışveriş yapabilirsiniz. İnşallah memnun kalacağımız alışverişlerimiz olur. 

 

saç şekillendirici maşa bukle yapıcı seramik saç şekillendirici curly hair hair curler kıvırcık saç saç still saç düzleştirici saç ütüsü ısıtıcılı tarak masaj yapan tarak masaj yapan fırçaYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma