Mac Ruddy Eyeshadow
09.01.2017 23:00:02 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2545 defa okundu.

Mac Ruddy Eyeshadow

Canlı, pigmentli yoğun kırmızı Mac Ruddy


Mac Ruddy Eyeshadow

Merhaba,

Bir süredir içinde kırmızımsılık barındıran yoğun bordo bir far arayışındayım. Ancak Eskişehir'de bulunan markaların farlarını incelediğimde malesef istediğim gibi bir renk bulamadım. Mac'e gitme fırsatımda olmadı bu sıra. İnternetten de sipariş konu renk olunca çok zor çünkü yakından görmediyseniz ekrandaki renge aldanıp aldığınızda istediğiniz gibi çıkmayabiliyor çoğunlukla.

Yıbaşı için Ankara'ya arkadaşlarımıza gittik. Gezerken Tunalı Hilmi Caddesindek Mac mağazasına uğradım. Aslında kafamda Mac Cranberry rengi vardı ama şansıma malesef testerı kalmamıştı. Farklı farlar denerken Mac Ruddy Eyeshadow çok hoşuma gitti. Kırmızının en güzel hali diyebilirim. İstediğiniz yoğunlukta sürebilirsiniz. Farklı ve zıt renklerle büyüleyici bakışları elde edebilirsiniz. Parlak bir renk. Oldukça canlı,ışıl ışıl. Yılbaşındaki %20 indirim ile 58TL den 46TL'ye düştü. Sitesinden de Ulaşabilirsiniz.

Aşağıda far bazı olmadan  Mac Ruddy'nin swatch'unu görebilirsiniz. Ben Far bazı olmadan far süren biri değilim ancak bazsız olarakta pigmentasyonu gayet başarılı. Hergün kullanılacak bir renk değil ama uygun kombinasyonlar rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Gözlerimdeki duruşu,

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Mac ruddy eye shadow mac ruddy mac ruddy far kırmızı far red eyeshadow mac ruddy swatch mac ruddy eyeshadow kullananlar mac ruddy eyeshadow yorum mac ruddy eyeshadow fiyatı mac ruddy prize mac tekli far mac ruddy tekli far en iyi mac farlar mac cosmetics mac tunalı hilmi mac ürünleri orjinal mac ürünleriYORUMLAR (2)   Onay Bekleyen (0)
deryaninsporgunlugu 3 yıl önce
Çok carpici bir renkmis. Güle güle kullan
Yönetici Cevabı:
  çok teşekkür derim canım gerçekten muhteşem bir renk.
lerzan karabayır 3 yıl önce
iyi günlerde kullan tatlım
Yönetici Cevabı:
  Sağol canım
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma