Benefit Hoola Bronzer
11.01.2017 22:22:31 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
5014 defa okundu.

Benefit Hoola Bronzer

Mat bronzer ve kontür için biçilmiş kaftan.


Benefit Hoola Bronzer

Merhaba,

Benefit Hoola Bronzer'ı makyaja ilgisi olupta duymayan kalmamıştır herhalde. Yılbaşında Ankara'ya gittiğimde Sephora'ya uğradım. Özellikle igtmek istedim çünkü Eskişehir'de Sephora yok. Onu bırakın Benefit ürünlerini ve daha birçok markayı bulabileceğimiz bir yer yok. Bunu da hala anlamış değilim. Genç nüfusu en çok olan şehirlerdendir Eskişehir. Bence çok büyük kayıp. Duyun sesimizi...

They're Real mascara hoşuma gidince almak istedim. 2. ürüne %40 indirim olunca Benefit Hoola Bronzer'ı da aldım. Hoola set gibi oldu yanında iki ürünün deneme boyu vardı. Ki aydınlatıcının o boyu 40 TL'den satışta idi daha önceden. Kontür için birşeyler bakıyordum. Hem bronzer olarak hemde kontür uygulamansında kullanablirim diye düşündüm.

Öncelikle eksilerinden bahsedeceğim. Maalesef paraben ve türevlerini içeriyor. Tozutma problemi var. 8 Gr ve karton ambalaj bir ürün için 148 TL çok çok pahalı bir rakam. 

Artılarına gelirsek. cildinizle çok güzel bütünleşiyor. kalıcılığını sevdim. Ton olarak kırmızımsılık, turuncumsuluk içermiyor. Bronzer olarakta kontür uygulaması içinde çok kullanışlı bir rengi var. Beyaz tene ve buğday tene uygun ancak çok esmerler için acık kalabilecek bir ürün. Dokunduğunuz zaman hafif kadifemsi kremsi yapıyı hissedebiliyorsunuz. Bu benim çok hoşuma gitti. Tamamen mat bir yapısı var. En ufak parıltı içermiyor. Bu sayede zaten kontür uygulamasında da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 8 Gr olmasına ragmen bu tarz ürünler bana uzun süre gidiyor. umarım öyle olur çünkü sık alınması gereken bir ürün olsa bu paraya çok acırdım. 

Tekrar alırmıyım derseniz, evet alabilirim ama yine bir kampanya indirim vs. olmalı. Buna en yakın ve biraz daha uygun fiyatlı olarak önerebileceğim bronzer The Balm Bahama Mama. Ton olarak biraz daha koyu olsada. Fiyat açısından tercih edilebiir. 

Umarım Faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

 

benefit hoola bronzer benefit hoola hoola bronzer hoola benefit benefit hoola ile kontür kontour with benefit hoola bronzer önerisi en iyi bronzer bronzer tavsiyesi benefit hoola kullananlar benefit hoola yorum benefit hoola muadil benefit hoola mı the bal bahama mama mı benefit hoola bronzer kullananlar benefit hoola fiyat benefit hoola bronzer fiyatıYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (1)
sena Dursun 3 yıl önce
Kampanyalı dönemlerde iyi bir fiyata almak mümkün :) Güzel günlerde kullan
Yönetici Cevabı:
  teşekkür ederim canım.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma