MAC Pro Longwear Blush - Stubborn - Allık
23.01.2017 19:21:53 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2403 defa okundu.

MAC Pro Longwear Blush - Stubborn - Allık

Benim için hem allık, hem göz farı.


MAC Pro Longwear Blush - Stubborn - Allık

Merhaba,

Sizlere hem allık olark hemde göz farı olarak severek kullandığım MAC Pro Longwear Blush - Stubborn - Allık 'tan bahsetmek istiyorum. Aslında bu allığı alma sebebim daha çok göz farı olarak kullanmak içindi. Yılbaşında Ankara seyahatimde Tunalı hilmi Cd. Mac mağazasında koyu kiremite çalan bir bordo far ararken görevlinin bir allık göstermesi ile kafama girmişti. Ama ben o dönem Mac Ruddy Farı aradığım renge daha yakın bulduğumdan onu almıştım.

Daha önceden Turuncu Kasa'dan yapmış olduğum bir alışverişten iadem sonucu Hediye çekim vardı. Bunu MAC Pro Longwear Blush - Stubborn - Allık almak için kullandım. Tüm allıkları siteden ve googleda görsellerden arayarak bana görevlinin gösterdiği allığın MAC Pro Longwear Blush - Stubborn olduğuna kanaat getirdim ve aldım. Elime ulaştığında aradığım rengin bu olmadığını farkettim. Ama düşünüyorum da daha koyu bir allık nasıl olabilir ki? Yine de renk olarak hoşuma gitti. Hem allık olarak hemde far olarak kullanıyorum ve memnunum. 

Allık olarak biraz iddialı bir renk gibi gözükse de kontrollü uygun miktarda uyguladığınızda hoş bir tonu var. Bu ara sık sık allık olarak da kullanıyorum. Yalnız far olarak özellikle far bazının üzerinde çok hoş bir renk veriyor tavsiye ederim. 6 Gr olarak klasik Mac ambalajında alıyorsunuz. Far olarak oldukça bereketli. Allık olarakta iddialı bir renk olduğundan az miktarlarda uygulamanız gerek. Uzun süre gidecek diye düşünüyorum. Mac Online sitesinde MAC Pro Longwear Blush - Stubborn - Allık fiyatı 99 TL. Ben normalde bu parayı bi allığa veya fara asla yatırmam. Orası net. Aradığım çok istedyip başka markalarda bulamadığım renkler olursa ancak öyle. Hoş buda o aradığım renk çıkmadı ama Ben 72 TL'ye aldım indirimle. Birde hediye çekim olunca sanki parasını vermemiş gibi hissettim. (Sanki önceden vermemişim o çekin parasını :))

Neyse bu allık hikayesi de böyle işte. Seviyorum ve kullanıyorum. Uzun bir süre de kulanacağım kesin. Fiyatına takılmıyorsanız, bence alın, kullanın. Yapısı, rengi, pigmentasyonu gayet başarılı. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

MAC Pro Longwear Blush - Stubborn - Allık mac cosmetics mac türkiye mac kozmetik mac allık mac stubborn mac stubborn allık mac pro long wear blush mac prolongwear blush stubborn mürdüm allık koyu pembe allık bordo allık hem allık hem göz farı mac stubborn swatchYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
sena Dursun 3 yıl önce
Bundan çok hoş far bile olur :)
Yönetici Cevabı:
  Bende daha çok far olarak kullanacağım galiba
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma