Tabloda.com Tablo Seçimim
17.02.2017 18:40:42 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1137 defa okundu.

Tabloda.com Tablo Seçimim

Seçeneğin bol olduğu bir Tablo sitesi arıyorsanız Tabloda.com tam size göre.


Tabloda.com Tablo Seçimim

Merhabalar, tabloları sever misiniz bilmiyorum ama bana sorarsanız çok seviyorum. Yaşadığımız ortama bir renk ve enerji kattıklarına inanıyorum. 

Bazen nekadar mağazaları gezsekte sınırlı sayıda tablo seçeneği olduğundan içimize sinen birşey bulamayabiliyoruz. Özel yapımların ise fiyatları dudak uçuklatıyor. Her keseye hitabedemeyebiliyor.

Tabloda.com'u Vazgeçilmez Markalarla Sevililer Günü blogger etkinliği sayesinde tanıştım. Siteyi komple inceledim tüm tablolara baktım. Gerçekten inanılmaz bir tablo yelpazesine sahipler. Tabloda.com da tablolar kendi aralarında kategorize edilmişler. Aradığınız tarza ulaşmanız çok kolay oluyor. Hayvanlar, çiçekler, sanatsal, şehirler, manzara, dekoratif, Osmanlı ve Hat, Bebek, Çocuk, Dans ve müzik, Ulaşım araçları, Ünlüler, Yiyecek, İçecek, Vintage, Geometrik, Atatürk, Spor vb. pek çok kategori ve bu kategorilerde çok sayıda tablo mevcut. Beğendiğiniz tablolar için farklı boyut seçenekleri mevcut. size uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca parçalı yada çerçeveli de seçebiliyorsunuz. Bunun dışında kendi tablonuzu tasarlama imkanı da mevcut.

Uygun bir fotoğrafı göndererek tablo haline getirtebiliyorsunuz. Sitede zaman zaman indirimlerde mevcut oluyor. Ayrıca 100 TL ve üzeri ücretsiz kargo da var. 

Ben bu seçimimi 30*40 ölçülerinde Şehirler kısmında Venedik Gondol Tablo'dan yana yaptım.

Evimize kapıdan girince hemen karşımıza çıkıyor. Tam bu ölçüye uygun bir duvarımız mevcuttu. Gerçekten çok yakıştı. Yeni tablolar almayı istiyorum. Siteden mi seçeyim yoksa bize ait bir fotoğrafmı gönderelim önce ona karar vermemiz gerekiyor. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur yeni yazılarda görüşmek üzere. 

tabloda.com tablo sanatsal tablo 3 parçalı tablo tablo yap kendi tablonu tasarla kendi tablonu yap fotoğraf tablo manzara tablo venedik tablo italya tablo şehir tabloları hayvan tablolarıYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma