Bionike Defence Hydra 5 Booster 30ml
02.03.2017 21:58:47 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2666 defa okundu.

Bionike Defence Hydra 5 Booster 30ml

Yoğun Nemlendirici Fluid


Bionike Defence Hydra 5 Booster 30ml

Merhaba, uzun bir süredir kullandığım bereketli bir ürün olan Bionike Defence Hydra 5 Booster 30ml'den bahsedeceğim. Bu ürünle katıldığım bir blogger etkiniğinde tanıştım. Bionike firmasını ozamana dek hiç duymamışım. 

Vaadleri, nasıl kullanıldığı, kimler için önerildiği ve içeriği hakkında Bionike'ın Sitesi'nden aldığım bilgileri verdikten sonra bendeki etkilerine ve nasıl kullandığıma geçeceğim.

Bionike Defence Hydra 5 Booster 30ml 

Son derece taze ve hafif bir dokusu olan bu sıvı cildin susuzluğunu anında gidererek kalıcı ve derin nemlenme sağlar ve cildin doğal su tutma kapasitesini arttırır. Beş farklı aktif formu ile bir anti-oksidan fito-kompleksine bağlanan hyaluronik asit cildi güçlendirir ve canlandırır, serbest radikal hasarından korur ve erken yaşlanma bulgularını önlemeye yardımcı olur. Özel yumuşak odak etkisi, ışığı tutarak düzgün dağılmasını sağlar. Yüzünüzün cildi adeta yenilenmiş gibi daha düzgün ve daha ışıltılı bir görünüm kazanır. 

Kullanım Tavsiyesi:

Dehidrate olmuş, hassas, kolaylıkla tahriş olan ve alerjilere yatkın olan cildin nemlendirilmesi.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi iyice temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgesine sabah ve akşam olmak üzere uygulayın. Aynı ürün serisindeki kremlerle birlikte veya tek başına kullanım için mükemmel bir seçenek.

İçindekiler:

5 aktif formda hyaluronik asit: Su kaybını önler, doğal hücre yenilenme sürecini normalleştirir, dış etmenlerin yol açtığı hasarı önler, cildin elastikiyetini ve gerginliğini iyileştirir.
Anti-serbest radikal vegetal kompleksi: Anti-stres ajan etkisinde bulunur ve aynı zamanda cildi güçlendirir. 
Gynostemma pentaphyllum ekstresi: Tipik olarak uzak doğuda büyüyen ve “ölümsüzlük bitkisi” olarak adlandırılan bu bitkinin ekstresi güçlendirici ve enerji verici etkileriyle intra-selüler bağları güçlendirir ve böylelikle cildin bariyer fonksiyonunu destekler.
Laden (cistus incanus) ekstresi: Akdeniz bölgesinde bulunan bu bitki polifenollerden zengin olduğu için, dışsal çevresel etmenlerin (UV radyasyon, kirlilik) yol açtığı serbest radikallerin etkilerini dengeleyen anti-oksidan özelliklere sahiptir. 
Glutamin: Vücudumuzdaki başlıca amino asittir ve hücrelerimiz için bir enerji kaynağıdır.

Evet bu kadar alıntı bilgiden sonra kendi gözlemlerime geleyim. Aynı kullanım şeklinde belirtildiği gibi sabah, akşam temizlenmiş cildimizin hemen üzerine kullandım. Bu şekilde kullandığımda cildim daha iyi emiyor ve ürün daha iyi etki ediyor. Özellikle hassas ve/veya sıcak - soğuk, yedikleriniz, içtikleriniz, kuruluk, alerji vb. durumlara bağlı kızarıklık sorununuz varsa etkili olduğunu düşündüğüm bir sıvı. Sıvı diyorum çünkü tamamen şeffaf ve kıvamı çok hafif olan bir ürün. 2 -3 pompa ürün ile hem yüz hem boyun bölgenize uygulayabiliyorsunuz.

Özellikle yanaklarımda kızarma olduğunda rahatlatmak amacıyla da kullandığım bir ürün oldu. Öyle hemen kızarıklığı geçirme gibi bir etkisi yok ancak yanma hissini büyük ölçüde azalttı bende. Cildimizn daha iyi nemlendiğini söyleyebilirim. Özellikle Eskişehir'de kışın havanın ayazına bağlı olarak benim karma olan cildimde ciddi kuruma ve gerginlik oluyor. Bionike Defence Hydra 5 Booster 30ml kullandığımdan beri o gerginlik hissi kalmadı. Uygulama sonrası normal kullandığım gece veya gündüz kremimi kullanarak bakımıma devam ediyorum.

Bionike ürünlerini eczanelerde ve online dermokozmetik ürünler satan sitelerde bulabilirsiniz. Bionike Defence Hydra 5 Booster 30ml fiyatı internette değişkenlik göstersede 127 TL ile 149,50 TL arasında. 

Peki ben beğendim mi? ürün olarak beğendim Ancak 149 TL verecek kadar elzem bir ürün değil benim açımdan. Ancak siz bu şikayetleri çok yoğun yaşıyorsanız ve bu ürün ile çözülecekse bu parayı vermeye değer. Ben bu tarz pahalı ürünleri kampayalı dönemlerde denk getirip alıyorum. Öyle denk getirip alabilirim. Fiyatlandırmada ben fiyat & performans veya fiyat & fayda oranını esas alırım. Bu açıdan değerlendirmenizi öneririm. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur yeni yazılarda görüşmek üzere...

Bionike Bionike ürünleri Bionike Defence Hydra 5 Booster 30ml yoğun nemlendirici hassas ciltlere özel nemlendirici nemsizlik giderici Yoğun Nemlendirici Fluid fiyatı Yoğun Nemlendirici Fluid kullananlar Yoğun Nemlendirici Fluid tavsiye cildin susuzluğunu giderme bionike ürünlerini nerede bulabilirimYORUMLAR (3)   Onay Bekleyen (0)
deryaninsporgunlugu 3 yıl önce
Bu markayi ilk kez duyuyorum .
Yönetici Cevabı:
  bende yeni keşfettim
lerzan karabayır 3 yıl önce
Tam bizlikmis
Yönetici Cevabı:
  Evet ben kremlerim bitince serinin diğer urunlerine şans vereceğim.
sena Dursun 3 yıl önce
Hassas ciltler için iyi olabilir
Yönetici Cevabı:
  Evet ozellukle susuz nemsiz ciltler icin. Yağ barindirmiyor yaglandirmiyor. Tum ciltler kullanabilir susuzluk ceken.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma