Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi
05.03.2017 19:24:25 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2174 defa okundu.

Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi

Sıvı saç kremleri vazgeçilmezim


Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi

Merhaba, haftaya bir saç ürünüyle, Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi ile başlayalım istedim. Yazın son günlerini yaşadığımız su sıralar güneş, havuz, deniz gibi etkenlerin etkilerini biraz olsun azaltacak bir önerim var. Aslında bu dönemi sonlandırırken saçlarımızı yoğun bakıma almamız gerekiyor. Özel bakımlar maskeler yapmamız gerekiyor, ancak bugün bize günlük kullanım sağlayan Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi’ni inceleyeceğiz.

 

Komple bir seriden oluşan Urban Care Intense Keratin bakım serisinde şampuan, saç kremi, saç maskesi, sıvı saç kremi ve saç serumu bulunmakta. Ben sıvı saç kremi ve serumu bir arada kullandım. Diğer ürünlerini deneyimleme şansım olmadı, Çünkü  elimde çok fazla denenmeyi bekleyen ürün olduğu için sıra gelmemişti. Bende sadece serinin bu iki ürününü aldım.

Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi’nin vaadlerine ve neleri karşıladığına bir göz atalım.

 

URBAN Care Natural's Intense Keratin Ekstra Hasar Onarımı sağlayan Saç Bakım Serisi Yoğunlaştırılmış keratin içeren özel formülü ile aşırı yıpranmış ve kuru saçlar için geliştirilmiştir.

Aşırı Yıpranmış Saçlar için Ekstra Hasar Onarımı; İntense Keratin Serisi yoğunlaştırılmış keratin içeren özel formülü ile saçın yeniden yapılanmasına ve saçtaki hasarın onarılmasına yardımcı olur. Sağlıklı saç oluşumunu destekler. Yumuşaklık ve parlaklık sağlar.

Saçın kırılmasını ve uçların çatalaşmasını azaltır

Parlaklık ve yumuşaklık sağlar

Isıya karşı koruma sağlar

Saçın onarıma yardımcı

Saçı nemlendirerek kolay taranmasını sağlar

 

Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi’ni alma sebebim saçlarımın banyodan sonra rahat taranmasını sağlamak, yumuşatması ve ısıya karşı koruma sağlaması idi. Saç uçlarımda ombreden ötürü daima yıpranma var. Hiçbir ürünün onarım yaptığını düşünmüyorum. Ancak yeni yıpranmaları önlediklerine, azalttıklarına inancım tam. Ayrıca yumuşatıp besleyerek yıpranmış olan saçların görüntüsünü düzgünleştirdikleri de bir gerçek. 

Bloggerlar paylaşıyorda yayınlanmış olan yazımdır.

Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi sıvı saç kremi Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi kullananlar Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi yorum keratin bakım saç bakımı durulanmayan saç bakım ürünleri kolay tarama ısı koruyucu urban care ürünleri ban care ürün tavsiyesi Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi fiyat urban care ürünleri nerede satılırYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma