Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı
22.03.2017 12:28:53 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
5425 defa okundu.

Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı

Gözenek proleminiz mi var? Ozaman okuyalım.


Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı

Merhaba, bugün sizlere bir süredir kullandığım Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı'ndan bahsetmek istiyorum. 

Öncelikle ben ne amaçlı aldım onu anlatayım. Aslında Catrice markasının Catrice Prime and Fine Anti-Shine Base likit olan makyaj bazını almak için gittim. Kalmadığı için bu gözüme çarpınca almaya karar verdim. Güzel sağlam bir ambalajı var. Fotoğrafta boyut algılanamayabilir 14 gr Ürün içeriyor. Bence sebebi yapısından kaynaklı. Az gibi görünsede baya gidiyor. Tem makyajımın daha kusursuz görünmesi ve T bölgemdeki gözeneklerin kapanması için tercih ettim. 

Ürünün vaadleri yumuşak bir cilt, kapanan gözenekler ve makyajın kalıcılığını artırma. Peki bunları karşılıyormu? Köpüksü bir krem gibi. Çok yumuşak yapılı. Yüzünüze sürdüğünüzde yağlı gibi bir his versede bu silikon içeriğinden kaynaklanıyor. Nemlendirdiğim cildimin hemen üzerine sürdükten sonra üzerine fondoten veya BB krem uyguluyorum. Peki sürmemiş halimden farkı ne derseniz daha pürüzsüz bir cilt. Fondoteni direkt nemlendiricimin üzerine uyguladığımda fondöten o anda pürüzsüz gibi görünsede saatler ilerlediğinde fondötenin yapısı bir ilginç durmaya başlıyor bende. ne kullanırsam kullanayım. T bölgemde böyle oluyor daha çok. En hassas ve nemsiz kısım buralar olmasına karşın, en yağlı bölgemde oralar. hem nemsizlik, hem yağlanma bu görüntüye yol açıyor. Bu bazı uyguladığımda o görüntü ortaya çıkmıyor veya cok uzun saatler makyajla cildimde kalıyorsa o görüntünün çıkma süresi uzuyor.

Peki gözenek görünümü ortadan kalkıyormu? Öncelikle ürün gözenekleri küçüktmüyor sadece kapatıyor. Bunda nekadar başarılı derseniz aşırı gözenek problemim olmamasına rağmen çok başarılı bulmadım. İllaki görünüm biraz daha azalıyor ama asla tam kapanmıyor. Yani gözenek problemi büyük olan kişiler için bence yetersiz kalır.

Alerjik cildimde kaşıntı, kızarıklık yapmadı ancak hergün kullanırsanız sivilce çıkabiliyor. Buda gözenekleri silikonun tıkamasından kaynaklı bence. Bunu bir kere yaşadım. Aklınızın bir köşesinde buda olsun. 

Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı'nı Rossman'larda ve Renkli Dükkan'da bulabilirsiniz. Fiyatı 17,50 TL. Fiyat performans olarak baktığınızda alınabilir belki. Pahalı bir ürün değil.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Ben tekrar alır mıyım derseniz' Hayır tekrar alacağım bir ürün değil. Başka ürünlere şans vermek isterim. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı catrice ürünleri Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner Gözenek Küçültücü Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner catrice makyaj bazı catrice gözenek küçültücü Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner kullananlar Catrice Prime And Fine Smoothing Refiner tavsiye hangi makyaj bazı makyaj bazı önerisi kalıcı makyajYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
ilken 3 yıl önce
Catrice ürünlerini hiç denemedim. Bir sonraki indirimlerde elimdekiler bitsin denemeye başlıcam merak ettim çok :D
Yönetici Cevabı:
  Transparan pudrasini denemeni tavsiye ederim. Onuda yazdım blogda daha once
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma