Artistry Eye Shadow - Signature Color Lüks Metalik 3’lü Göz Farı
04.04.2017 14:07:50 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1120 defa okundu.

Artistry Eye Shadow - Signature Color Lüks Metalik 3’lü Göz Farı

Yüksek performanslı kalıcı likit far arayışınız için mükemmel seçim.


Artistry Eye Shadow - Signature Color Lüks Metalik 3’lü Göz Farı

Merhabalar, Bugün sizlere Artistry Eye Shadow Amethyst Likit Göz Farı'ndan bahsedeceğim. Amway'in kendi sitesinde bu farlar 3lü set halinde satılıyor. Adı Signature Color Lüks Metalik 3’lü Göz Farı olarak geçiyor. Bilmeyenler için ufak bir bilgi aktarmak istiyorum. Artistry,  Amway firmasının bünyesinde satışı olan bir marka. Cilt bakımı, kozmetik ve parfüm kategorilerine sahip. Amway ürünlerini online olarak sipariş verebileceğiniz gibi, tanıdık bir Amway serbest girişimcisi yolu ile veya üye olarak da satın alabilirsiniz. 

Gelelim ürün özelliklerine. Kendi sitelerindeki bilgileri aktardıktan sonra kendi görüşlerimi paylaşıyor olacağım.

  • Üç çarpıcı göz farı görkemli metalik renklerde sunuluyor

  • Platinum, Amethyst ve Emerald renkleri bir pakette

  • Multi milyon pikselli pigment ışıltısı

  • Hafif fakat albenili kıvılcım 

  • Yumuşak ve hafif

  • 24 saat dayanıklı

  • Tüm cilt tipleri için uygundur

  • Stoklarla sınırlı özel bir ürün

Bendeki rengi Amethyst. Uygulama yapmadan önce bir göz kapağıma The Balm Put A Lid On It far bazını sürdüm. Bazla ve bazsız kalıcılığını anlayabilmek istedim. Göz kapağıma kendi aplikatörü ile uyguladım. Ürünü biraz sıyırıp almanızda fayda var yoksa boca atmiş olursunuz. Parmakla da çok kolay uygulanabilir diye düşünüyorum. Diğer renklerini de alıp renk geçişleri olan bir makyajda yapabilirsiniz. Kolay sabitleniyor.

Gün içerisinde hiçbir şekilde akma bulaşma bozulma olmadı. Benim Gözümde tam 12 saat kaldı. Daha fazla bekletemedim çünkü uyumam gerekiyordu. Ama Sanki bir o kadar daha götürecek gibiydi. Vaadelerini tamamen karşılıyor bence. Üstelik baz uygulamadığım gözümde de hiç bir değişiklik olmadı. Yani bu ürünle birlikte baz kullanmaya gerek yok. Pek çok likit ürün gün içerisinde yok olup giderken Artistry Eye Shadow'un performansı mükemmeldi. 3'lü satış fiyatı sitesinde 128,25 TL. Üye olunursa sanırım daha indirimli oluyordur. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Ben bu üründen alırmıyım derseniz. Evet, diğer renklerini de merak ediyorum almak isterim kesinlikle. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Artistry Eye Shadow Signature Color Lüks Metalik 3’lü Göz Farı Artistry Eye Shadow Amethyst Likit Göz Farı artistry ürünleri amway artistry artistry kozmetik ürünleri likit göz farı Artistry Eye Shadow Amethyst Likit Göz Farı kullananlar liquid eye shadow artistry liquid eye shadow blogger etkinliği amway ürünlerini nasıl satın alırım artistry ürünlerini nereden alabilirimYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma