Revox At Kuyruğu Sıvı Saç Kremi ve Revox At Kuyruğu Bitki Yağı
12.04.2017 23:12:57 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
5507 defa okundu.

Revox At Kuyruğu Sıvı Saç Kremi ve Revox At Kuyruğu Bitki Yağı

Kolay tarama, esneklik ve parlaklık...


Revox At Kuyruğu Sıvı Saç Kremi ve Revox At Kuyruğu Bitki Yağı

Merhaba, bugün sizlere uzun zamandır kullandığım Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi ve Revox At Kuyruğu Bitki Yağı'ndan bahsetmek istiyorum. Saç bakımında benim için en önemli ürünler yıkama sonrası kullandığım durulanmayan ürünler. Saçlarım şu haline gelene kadar pek çok işelmden geçti. Eski halimi bilenler sapsarı saçlarımı görmüşlerdir. Böyle bir işlemin üzerine boyatıp ombre yaptırdım. sanırım 2 senedir de bu şekilde kullanıyorum. Uzun zamandan beri ilk defa saçlarım bukadar sağlıklı aslında. 

Bu sağlık hem daha az yıpratıcı işlem olmasından hemde kullandığım ürünlerden kaynaklı tabiki. Blog yazdığımdan dolayı pek çok ürün kullanıyorum. Şuana kadar saçlarımın sağlığını bozacak birşeye denk gelmedim ancak hepsinde artı ve eksi yanlar görebiliyorum.

Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi'ni tek olarak kullandığım bir dönemde oldu, yani diğer Revox ürünlerinden bağımsız. Komple set halinde kullandığımda oldu. Şuanki yorumu yıkama öncesi kullandığım ürünlerden tamamen bağımsız olarak yapacağım. 

Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi'ne ait bilgiler şöyle; At Kuyruğu Bitki Özü ile Kuş Tüyünden elde edilmiş kreatin içerir. Saçlarınızın daha parlak ve içeriğinden dolayı daha çabuk etki göstererek saçlarınızın kolay taranması ve şekil almasına yardımcı olur. Yıpranmaları onarır, saç tellerinin neminin korunmasına yardımcı olur, saçların daha parlak görünmesini sağlar.

Keratin; çok sert ve dayanıklı bir protein türüdür. Keratin sadece saçlardabulunmaz. Dişlerimizde, derimizde ve tırnaklarda da vardır. Saçlarımızın yaklaşık %72'si keratin proteinidir.

 Keratin saçlara bakım ve onarım yaparak daha da güçlenmesini sağlar. Özellikle çok fazla işlem görmüş, gücünü kaybetmiş zayıf saçlar kırılmaya, yıpranmaya karşı daha dayanıksızdır.Keratinle yapılan bakım sayesinde kopmalar, kırılmalar azalır.

Ben Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi'ni yıkanmış ve havlu ile nemi alınmış saçlarıma çalkalayıp sıkıyorum. Daha sonrasında Revox At Kuyruğu Bitki Yağı'nı sürüyorum. Sıvı saç kremini ister tek başına ister bitki yağı ile birlikte kullanın ikisinde de kolay tarama, parlaklık ve devamlı kullanımda canlılığı hissedebiliyorsunuz. Benim saçlarımda herhangi bir ağırlık ve yağlanma yapmadı ikiside. 

At Kuyruğu Bitkisi saçları besleme, hızlı uzatma ve dökülmeyi önleme konusunda oldukça başarılı bir bitki. Revox Atkuyruğu Şampuanı ile birlikte kullanıldığında uzama hızında da artış olduğunu net söyleyebilirim. Ayrıca saçlarım kesinlikle daha az dökülüyor. Olması gerektiği kadar diyebilirim.

 

At Kuyruğu Bitki Yağı saçlarınıza esneklik ve parlaklık kazandırıyor ama bu parlaklığı yağlandırma gibi algılamayın. Ben havlu ile nemi alınmış saçıma uyguladığım gibi zaman zaman özellikle kırık fön falan çektirdiysem dalgaları netleştirmek elektriklenmeyi gidermek içinde avcuma 1-2 pompa sıkıp kuru saçımada uyguluyorum. Fiyatlara gelince Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi 200 ML kendi sitesinde 26,75 TL Revox Atkuyruğu Bitki Yağı 100 ML ise 32,20 TL.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Ben bu ürünlerden alır mıyım? Evet ikisinden de alırım. Ki Sıvı saç kreminin 2. şişesine başladım bile. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi ve Revox At Kuyruğu Bitki Yağı Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi kullananlar Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi tavsiye Revox Atkuyruğu bitki yağı Revox Atkuyruğu bitki yağı kullananlar Revox Atkuyruğu bitki yağı tavsiye revox ürünleri Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi 200 ML fiyatı Revox Atkuyruğu Bitki Yağı 100 ML fiyatı revox kullananlar saç bakımı keratin nedir keratin ne işe yarar keratin bakım at kuyruğu bitkisi mavi su durulanmayan saç bakım ürünleri kolay tarama kolay tarama spreyiYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
ojecanavariblog 3 yıl önce
Özellikle yağı çok merak ediyorum:)
Yönetici Cevabı:
  Ben memnun kaldım canım. İnşallah deneyince sende kalırsın.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma