Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan
10.02.2016 23:06:20 tarihinde Yönetici tarafından eklendi.
3857 defa okundu.

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan

Saçlarınız yıpranmış mı? Kırılıyor mu? işlem mi gördü?


Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan

Saçlarımı sarı sevdam yüzünden epey yıprattım. Röfle yaptıdım üzerine koyu boyadım tekrar röfle derken kötü bir kuaför mecerası yaşadım ve saçlarım berbat oldu. Biraz toparladıktan sonra da ombreye çevirdim. Bu süreçte kullanmadığım ürün kalmadı. Esasında açıcı kullanılan saçların onarılması bana imkansız gibi geliyor. Fkat şunu söyleyebilirim en azından saçlarınız banyo sonrası taranabiliyor keçe gibi olmuyorsa o ürün işe yarıyor demektir. İyi ürünler kullanarak tamamen sağlıklı hale getiremesekte kötüye gidişi engellemiş oluyoruz. Yves Rocher'in bu şampuanını beğeniyorum ve kullanıyorum. Köpürmesi normal, temizliği güzel. Saçlarım banyo sonrası taranabiliyor. Kokusu hoş, paraben ve silikon içermiyor. Ben saç kremi ile birlikte kullanıyorum. Bakım yağını da aldım, onu da deneyeceğim. Saç ürünlerinden çok fazla beklentim var. Piyasada merak ettiğim ürünler var fakat fiyatları çok abartı buluyorum. Yves Rocher'in Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan'ından daha iyi performans sağlayacak bir ürün arayışındayım. Saçlarımın özellikle ön uç kışımlarında ciddi yıpranma var. Tavsiyelerinizi bekliyorum ve önemsiyorum. Sizce ne denemeliyim?

saç bakımı şampuan onarıcı şampuan yves rocher yıpranmış saçlar bakım şampuanı güzellik kozmetik bloggerYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
duygu 4 yıl önce
benimde saçlarımın uçları çok fazla yıpranmış. Geçen hafta bunun saç kremini aldım. oradaki kız bana bunun yağınıda almamı söyledi fakat ben yağ kullanmayı seven biri değilim o yüzden almadım. Ama şampuanını almayı düşünüyorum.d
Yönetici Cevabı:
  Fena değil fiyat performans olarak ama daha iyi ürünler var sac onarmada diye düşünüyorum. Sağol canım yorum için.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma