Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı
13.04.2017 12:19:23 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1570 defa okundu.

Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı

Okaliptüs ferahlığı ?


Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı

Herkese merhaba, peşpeşe saç ürünleri yazacağım şu sıra. Uzun zamandır ihmal ettim. Aralık ayında kullanmaya başlayıp bitirdiğim bir ürün olan Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı'ndan bahsetmek istiyorum. 

Capilactif markasına ait ilk ürün deneyimimdi bu. Olimpos Pharma'ya ait markalardan birisi Capilactif. Capicade olarak ayrı bir markaları daha mevcut. O markadan da iki ürün denemem oldu. Capicade Hair BB Krem'i daha önce yazmıştım tıklayıp okuyabilirsiniz. İkinci ürünüde önümüzdeki hafta ekleyeceğim.

Capilactif şampuanları uygun bir losyonla birlikte kullanmamız öneriliyor. Öncelikle ben losyon olmadan denediğim için yorumlarım ona göre olacak. İncelemem sonucunda Losyonlar bende ciddi merak uyandırdı. Özellikle rahatlatıcı etkili losyonu denemeyi çok isterim. Bana Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı bir etkinlikte hediye edildi ama açıkçası losyon içeriklerini ve ne işe yaradıklarını bilmediğim için tek olarak kullandım. Eğer bilseydim Losyonunu da alır öyle denerdim. Saç derim hassas ve dermatit problemim olduğundan bu tarz losyonlar benim için önem arz ediyor.

Capilactif'in kendi sitesinden Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı ile ilgili bilgileri aktarıyorum.

Eğer kendim seçiyor olsaydım farklı bir şampuanı denerdim diye düşünüyorum. Sitede şampuanın işlevi ile ilgili tam net bir bilgi verilmediği kanısındayım. Yani bu şampuanı ben neden almalıyım tam hedefi nedir? 

Benim anladığım kadarı ile saç oluşumunu desteklemek dediğine göre dökülmelere karşı etkili. Var olan rahatsızlıkları yatıştırmak cümlesi de çok havada kalmış. Hangi rahatsızlık? Tüm rahatsızlıklara aynı ürün etki eder mi? Diğer şampuanlarını incelediğimde onların bir hedefi var. Onlardan 2 tanesi daha çok ilgimi çekti denemek isterim. 

Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı ile ilgili benim gözlemlerimi aktarayım. Bu tarz ürünlerde genelde yıkamada saçlarda sertleşme yaşanıyor fakat bu şampuanda öyle bir şey yaşamadım. Yıkama sonrası Capicade Nemlendirici Saç Maskesi kullanıp tekrar durulama yaptım. Maske ile ilgili fikirlerimi ayrı bir yazıda paylaşacağım ama olumlu bir yorum olacak. Şampuan okaliptüs içeriğinden dolayı yıkama sırasında menthol hissi alıyorsunuz. Okaliptüs kokusunu bilirsiniz bu şekilde kokuyor. Ben kaşıntılı ve problemli saç derisine sahip olduğum için bu ferah hissi seviyorum. Ürün bilgisinde de dediği gibi bende bir rahatlama hissi oluyordu. Bu olaliptüs kokusu kalıcı bir koku olmuyor. Yani saçlarınızı kuruttuğunuzda kalmıyor. Herkes bu kokudan hoşlanmayabileceği için bu özellik iyi olmuş. Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı'nın fiyatı 50-60 TL civarında. Yetkili eczanelerden ve İnternet üzerinden satın alabilirsiniz.

Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı temizlik hissini verimli şekilde aldığım bir şampuan oldu. Saçlarıma bakım yapma vb. bir etki hissetmedim. Saçlarımda uzun zamandır ciddi dökülmeler yaşamadığım için dökülmeyi önleyici bir etkisi varmı anlama imkanım olmadı. Fakat kullandığım dönemde saçlarımda dökülme yapmadı. Okaliptüsün rahatlatıcı etkisini hissettiğim bir deneyim oldu. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Ben bu ürünü alırmıyım derseniz bu ürünü tekrar almam çünkü saç tipime uygun başka şampuanlarını denemek istiyorum. Kepek önleyici ve rahatlatıcı şampuanlarını denemek istiyorum hemde uygun saç losyonları ile birlikte. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı kullananlar Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı tavsiye Capilactif Okaliptus Saç Bakım Şampuanı fiyatı Capicade Nemlendirici Saç Maskesi rahatlatıcı şampuan saç ekimi sonrası şampuan okaliptüs şampuan capicade hair bb krem saç bakımı olimpos pharma ürünleri capilactif ürünleri capicade ürünleriYORUMLAR (2)   Onay Bekleyen (0)
deryaninsporgunlugu 3 yıl önce
Ben okaliptüs kokusunu severim. Biraz daha detayli bilgi verseler daha iyi olurmus.
Yönetici Cevabı:
  Evet ürünün tam ne icin oldugu ile ilgili bilgi yok. Vaadlerine gore yaklasmak istedim ama bukadar oldu. Ben diger sampuanlarindan losyonu ile birlikte denemeyi düşünüyorum.
gülsen 3 yıl önce
güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık
Yönetici Cevabı:
  Teşekkür ederim canım ❤
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma