Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml - Renkli Mineral Güneş Koruyucu
14.04.2017 12:40:34 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
6158 defa okundu.

Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml - Renkli Mineral Güneş Koruyucu

Yüksek koruma ve kapatıcılık


Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml - Renkli Mineral Güneş Koruyucu

Herkese merhaba, Nisan ayının ortalarına geldik bile. Havalar artık günden güne ısınıyor. Güneş kendini iyiyen iyiye hissettirmeye başladı. Peki siz bunun için hazır mısınız? Önlemlerinizi alıyor musunuz? Bugün sizlere Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml Normal ve Karma Ciltler İçin Renkli Mineral Güneş Koruyucu'dan bahsedeceğim. 

Svr Markasını Vazgeçilmez markalarla sevgililer günü etkinliğinde ilk defa tanıma şansım oldu. Daha önce ilgimi çekmemişti. Laboratoires SVR, Essonne - Fransa’da kurulmuş, 50 yıldır yenilikçi dermo-kozmetik cilt bakım ürünleri geliştiren, üreten ve ihraç eden bir şirket. SVR ürünleri, 50 yi aşkın ülkede sağlık profesyonelleri tarafından tavsiye ediliyor. Svr ürünlerini eczanelerden veya bazı dermokozmetik ürünler satan internet sitelerinden temin edebilirsiniz.

Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml Güneş koruyucu olarak geçsede renkli bir ürün olduğundan ben bb krem gibi kullanıyorum. Kimyasal filtrelere tolaransı düşük normal ve karma ciltler için tasarlanmış. Geniş spektrumlu, UVA/UVB ışınlarına karşı mineral filtreli yüksek koruyucu. Ayrıca kuru ve çok kuru ciltler için olanı da var. Daha önce renkli güneş koruyucu ürünler kullandım ancak hepsinin yapısı gayet hafifti. Belli belirsiz hafif bir renk veriyorlardı. Ciltte kapatıcı etki değilde hafif bir renk eşitlemesi yapıyorlardı. Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50ml ise oldukça kalın yapılı bir renli güneş koruyucu. Bana kalsa ürünün ismi Yüksek koruyuculu BB krem olurdu.

Yaz kış kapatıcı ürünleri kullanan biri iseniz bu ürün çok hoşunuza gidecektir. Bir taşla iki kuş. Hem BB krem hem güneş koruyucu etkiyi tek üründe sağlamış olacaksınız. Ancak kötü bir haberim var. Bu ürünü sadece açık tenler kullanabilir. Esmerseniz kalın yapıda olduğu için sizin cilt renginizle uyuşmayacaktır. Ben çok kalın yapıda ürünleri sevmiyorum. Fondöten yada BB krem bitirme oranım çok düşüktür. Tabi bunda farklı farklı marka ürünlerini kullanmamında etkisi var ama asıl anlatmaya çalıştığım çok kapatıcı ürünleri sevmiyor olmam. Fotoğraflarda evet çok güzel çıkıyor ancak yakından ben o cildimin boya boya duran halini sevemiyorum. Cildimde sivilce, leke, kırışık olmadığı için cildimin doğal görünümünü bozdukları kanısındayım.

Hafif yapılı, Kapatıcı özelliği olmayan, cildinizde yokmuş gibi duran ama cilt tonunuzu eşitleyen ( kırmızılıkları kapaması açısından ) ürünleri herzaman daha çok seviyorum. Svr kıvam olarak cc- bb krem ayarında. Her markanın bu kıvamları değiştiği için söylemim havada kalıyor olabilir. Elimin üzerine sürdüğüm halini aşağıda paylaşıyorum. 

Yazın özel makyaj gerektiren zamanlarda mutlaka kullanacağım bir ürün. Eğer açık tenli ve yaz, kış kapatıcı ürünler kullanmayı seviyorsanız, bence Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50ml  sizin için biçilmiş kaftan. Ben bu açıdan ürünü çok başarılı buldum. Aşırı beyaz bir cildiniz var ise renk koyu kaçabilir. Fakat bu ürünü yazın kullanaksanız zaten cilt tonunuz hafif koyulacaktır. Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50ml fiyatı 70-80 TL aralığında.Ürünün kalıcılığı çok başarılı. Ayrıca suya dayanıklı bir ürün.

İçeğini de aşağıda paylaşıyorum incelemek isterseniz. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Ben bu ürünü alırmıyım derseniz? Kapatıcı ürünleri yazında sürekli kullanmayı sevseydim kesinlikle alırdım. Tek ürünle hem güneş koruması hem bb krem ihtiyacımı ortadan kaldırırdım. Üstelik tek ürün fiyatına. Ancak ben yazın daha hafif yapılı bir renkli güneş koruyucu almayı uygun buluyorum. Ben bu ürünü şu sıralar oldukça fazla kullanıyorum. Henüz aşırı sıcaklar başlamadı çünkü. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

 

Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml - Renkli Mineral Güneş Koruyucu Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml - Renkli Mineral Güneş Koruyucu kullananlar Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml - Renkli Mineral Güneş Koruyucu yorum Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml kullananlar Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml Normal ve karma ciltler için Renkli Mineral Güneş Koruyucu Laboratoires SVR mineral güneş koruyucu renkli güneş kremi renkli nemlendirici yüksek korumalı güneş kremi 50 faktörlü güneş kremi yüz için güneş kremi Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml fiyatı Svr Spf50 Ecran Mineral Teinte 50 ml nerede satılır svr ürünleriYORUMLAR (3)   Onay Bekleyen (0)
Seda 3 yıl önce
Mükemmel bir ürün kesinlikle belki başka marka gunes kremlerinde bu memnuniyeti yakalarım diye düşünüp değiştirsem de yine SVR ye geri döndüm ve sürekli kullanıyorum.tam istediğim gibi parlatmiyor yüzüm yapış yapış olmuyor ben çok memnunum...
Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu 3 yıl önce
Bende ürünü severek kullanıyorum. Yapay durmaması benim için + özelliği sevgiler
Yönetici Cevabı:
  Evet canım yapay durmuyor bende seviyorum. Fondoten yada bb Krem kullanacağımda bunu tercih ediyorum.
lerzan 3 yıl önce
ben de bb kreme benzettim. İlk fırsatta deneyeceğim
Yönetici Cevabı:
  Evet yapisi bb krem gibi
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma