Revox Kalıntı Giderici Şampuan
26.04.2017 16:43:42 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
4041 defa okundu.

Revox Kalıntı Giderici Şampuan

Saç deriniz nefes alsın!


Revox Kalıntı Giderici Şampuan

Herhese merhaba,

Yoğun bir hazırlık dönemindeyim. Yakında detayları benden öğreneceksiniz. Fazla yazı giremiyorum. Aslında yazılacak o kadar çok şey varki. Bugün sizlere bir süredir kullandığım Revox Kalıntı Giderici Şampuan'dan bahsedeceğim.

Revox'un bir ürünü hariç tamamını denemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki vaadlerini yerine getiren bir marka. Artı ve eksilerden ise zaten yazılarımda bahsediyorum. 

Peki Revox Kalıntı Giderici Şampuan nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?

Şaç Sekillendiriciler vb. ürünlerin saç ve saç derisinde bırakmış olduğu kalıntılardan arındırır. Kullanmakta olduğumuz sprey, krem, maske şampuan, besleyici yağlar, jöleler vb. saç şekillendirici ürünler saç derisi ve köklerinde kalıntılar bırakır. Bu kalıntılar saçın ve saç derisinin hava almasını engeller. Revox Kalıntı Giderici Şampuan'ı haftada bir kez kullanmamız gerekiyor. REVOX Kalıntı Giderici Şampuan saçlarda matlaşma, dökülme, geç uzamalara sebep olan silikon, yağ ve çeşitli kimyasal kalıntıları mükemmel şekilde temizler. Bu sayede normalde kullanmakta olduğumuz şampuandan daha fazla fayda göreceğimiz söyleniyor. Ayrıca tüm saç tiplerinin kullanımına uygun.

Benim gibi dalgalı, kıvırcık saçlara sahip iseniz saçlarınıza banyo sonrası pek çok ürün uyguluyor olabilirsiniz. Ayrıca köpük yada krem şekillendiricileri çok sık kullandığımdan saçlarım hemen ertesi gün ağırlaşıyor. Kalıntı giderici şampuanı haftada bir kez uygulayarak saç derime ve saçlarıma nefes aldırıyorum.

Revox Kalıntı Giderici Şampuan vaadlerini yerine getiriyor mu bir bakalım. Ben söylenildiği gibi haftada bir kez uyguluyorum. İyice arınmak için 2 kez şampuanlama yapıyorum. Saçlarımda herhangi bir sertleşme yapmadı. Köpürmesi ve verdiği temizlik hissini sevdim. Gerçekten normal şampuanlama sırasındaki temizlikten farklı his alıyorum. Saçlarımdaki ağırlık tamamen ortadan kalkıyor. Saç diplerimin daha açık olduğunu düşünüyorum. Tabiki herhangi bir kalıntı bırakıyormu, tam olarak kalıntılardan arınıyormu  bu anlamda bir test yaptırmadıkça bunu net bilmek imkansız. Ürün bu amaçla geliştirildiğine göre şişelenene kadar pek çok testten geçirilmiş ve piyasaya sürülmüştür. 

Revox Kalıntı Giderici Şampuan ile saçlarımı yıkadıktan sonra rutin diğer bakım işlemlerime devam ediyorum. Özellikle yine Revox ürünleri ile devam ediyorum. Revox Atkuyruğu Sıvı Saç Kremi ve Revox At Kuyruğu Bitki Yağı yorumlarım için tıklayınız.

Bu ürünü alır mısın derseniz kesinlikle evet derim. 200 ml ama haftada bir kere kullandığınızdan uzun süre gidiyor. Beklentimi karşılıyor. Fiyatı kendi sitesinde 33 TL. Gratis'lerde de bulabilirsiniz.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

revox kalıntı giderici şampuan revox kalıntı giderici şampuan kullananlar revox kalıntı giderici şampuan tavsiye revox kalıntı giderici şampuan yorum revox ürünleri revox kullananlar revox kalıntı giderici şampuan fiyatı arındırıcı şampuan revox at kuyruğu şampuan revox at kuyruğu bitki yağı revox at kuyruğu sıvı saç kremiYORUMLAR (2)   Onay Bekleyen (0)
Gülümse Yüzüme 3 yıl önce
Şu ara bende deniyorum ve seviyorum bu şampuanı ,yakında yazısını paylaşacağım .
Yönetici Cevabı:
  Yorumlarini merak ediyorum bekliyorum yazini
deryaninsporgunlugu 3 yıl önce
Revox ürünlerini merak ediyorum
Yönetici Cevabı:
  Ben simdiye kadar kullandiklarimi basarili buldum
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma