Pudra Kokusu İle Mayıs Papatyaları Eskişehir Blogger Etkinliği
08.05.2017 21:03:57 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1813 defa okundu.

Pudra Kokusu İle Mayıs Papatyaları Eskişehir Blogger Etkinliği

Eskişehir'de düzenlenen ilk blogger etkinliği.


Pudra Kokusu İle Mayıs Papatyaları Eskişehir Blogger Etkinliği

Herkese merhaba, 

Geçtiğimiz Cumartesi 6 Mayıs'ta Eskişehir'de bir ilk olan çok katılımlı blogger etkinliğimi gerçekleştirdim. Etkinlik tarihini özellikle Mayıs olarak seçtim çünkü havanın soğuk olmasını göze alamazdım. Etkinlik konseptim Mayıs Papatyaları idi. Havanın ısındığı bu günlerde içimizi ısıtacak bir etkinlik olmasını istedim. Davetli listemin büyük çoğunluğu kafamda uzun zaman önce oluşturmuştum. Elbette bir arada olmayı arzu ettiğim nice değerli blogger arkadaşım var. İnşallah yeni bir etkinlikte yeni yüzlerle de birlikte bir etkinlik gerçekleştiririz. 

Etkinliğimiz Tarihi Odun Pazarı Evleri mevkiinde Paşa Konağı Otel'de gerçekleşti. Şehir dışından gelip konaklayacak arkadaşlar için özellikle Odunpazarı güzel bir tercih oldu. Tarihi doku ile uyumlu ve konforlu iç dizaynı ile kişiye özel hizmet anlayışını bu tesisinde de devam ettiren Paşa Konak Hotel dönem yaşamına tanık olmak isteyenlerin beklentilerine uygun, konaklanan odalardaki modernize edilmiş detaylı dekorasyonu ile konuklarını ağırlıyor. Odun Pazarında Yapacağınız kültür turu için bu mevkiide konaklama yapmanızı tavsiye ederim. 

Etkinliğimize 7 İstanbul, 2 Ankara, 1 Niğde, 1 Konya ve 5 Eskişehir'den olmak üzere toplamda 16 blogger katıldı. Birçoğu ile çeşitli etkinliklerde tanışma fırsatı bulmuştum, bazılarını ise severek takip ediyor ancak henüz yüzyüze görüşme fırsatı yakalayamamıştım. Davetimi kabul edip geldikleri için herbirine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Katılan isimlerin ortak noktası aktif olarak blog yazmaları, düzenli yazı paylaşan gerçek blogger kimliği olan kişiler olması idi. Bunun yanısıra herbiri samimiyetine inandığım özel kişilerdi.

Etkinlik konseptine uygun papatya taçlarımız Lina Organizasyon tarafından yapılmıştı. Herbirimiz birer papatya olduk sayelerinde. Tuğba hanım'ın özenli dokunuşları ile ürün masamız harika görünüyordu. Mekan süslemesi için talebimi geri çevirmediği için sonsuz teşekkür ediyorum. Herşey harikaydı. Kına, doğum gübü, doğum, Baby shower, bebek mevlidi, nişan, nikah vb organizasyonlar için Eskişehir'de kesinlikle doğru adres. Herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Etkinliğimiz Saat 13:002de benim açılış konşmamla başladı. Ardından Temsilcileri bulunan firmalarımızın kısa sunumları ile devam etti. Etkinliğimize 24 firma sponsor oldu. Değerli ürünlerini bizim deneyimlerimize sundular. İlk etapta bu firma ürünlerini İnstagram hesaplarımızdan mayispapatyalari, pudrakokusuilemayispapatyalari, pasakanagiotel, pudrakokusuetkinlik, eskisehirbloggeretkinligi hashtaglari ile paylaşıyor olacağız. Bu arada etkinlik ve sponsor firma yazılarını katılımcı blogger arkadaşlarım kendi bloglarında yazmaya başladılar bile. Ürünleri deneyip yeterli kanaat oluştuğunda ise  bloglarımızda yer veriyor olacağız. 

İlk olarak Jm Ocean Avenue firması Ocean Team Kurucu Liderlerinden Sibel Hanım bizlere lokomotif ürünleri olan Angels Secret Anion kartuş içeren özel hijyenik kadın pedlerinden bahsetti. Daha pek çok ürüne sahip firmanın diğer ürünlerine sitelerinden göz atabilirsiniz. İletişim kısmından sipariş verebilir, üyelik hakkında bilgi alabilirsiniz.

2. Olarak L'Rouge ürünlerini temsilen Nuray hanım ve Erkan bey'in bizlere verdiği güzel bilgileri dinledik. Özellikle koltuk altı spreyleri hakkında bilgilendik. Ben denemey başladım ve başarılı buldum. Hepsipropada Ürünleri için sitelerine göz atabilirsiniz.

3. Olarak Bargello ürünlerinin sunumunu dinledik. Herbirimize hediye edilen parfümler harika kokuyordu. Sitelerinden parfümlerine, oda kokularına, vücut spreylerine göz atabilirsiniz.

4. Olarak Bionnex firmasından Rahmi Bey bizlere bionnex hakkında bilgiler verdi. Adlarımıza özel kutuda bizlere hediye ettikleri ürünlerden bahsetti. Ayrıca yanlarında getirdikleri firmanın diğer ürünleri hakkında da kısa bilgiler vererek bizi aydınlattı.

5. Olarak Activar firmasından Beril hanım bizlere özel mektupla hediye ettikleri ürünleri etkileyici bir şekilde anlattı. Çoğu kişinin ilk defa duyduğu bu üst segment ürünler oldukça ilgi çekti.  

6. Olarak Revox firmasından Gamze hanım bizler için hediye ettikleri sıvı saç krmeleri hakkında bilgi verdi. Hepimizin yakından tanıdığı firma ürünlerini çoğumuz severek kullanıyoruz. 

Diğer firma ürünlerimizi bundan sonra yayınlayacağım sponsor firma ürünleri kısmında anlatıyor olacağım.

Firma tanıtımlarından sonra çekim ve ropörtaj için gelen Kombin TV ve Kombin dergisi ile roportaj ve güzel çekimler yaptık. Kombin TV ve dergisine de başarılar diliyorum.

Ardından etkinlik pastamızı kesip ağızlarımızı tatlandırdık. Hediye ürünlerimizi dağıttık ve sohbet ederek etkinliğimizi sonlandırdık. 

Etkinlik sonrası o gün aramızdan ayrılacak kişilerin dönüş saatine kadar neler yaptık, ertesi güne kalanlar ile nerelere gittik, nereleri gezdik ayrı bir yazı ile paylaşmak istiyorum. 

Katılan tüm sponsor firmalara destekleri için teşekkür ediyor nice etkinliklerde bilikte yol alabilmeyi arzu ediyorum. 

Benim düzenlediğim ilk etkinlik olduğu kadar Eskişehir'in de ilk etkinliği olduğu için oldukça heyecanlıydım. Heyecan ve stresle nasıl geldi geçti anlayamadım bile. Etkinlik sonrası hemen ayrılan arkadaşlarla çok sohbet edemedim en çok buna üzülyorum. İnşallah onlarla da bol sohbet edebileceğim etkinliklerde yer alırım. Bu seferlik birşey anlamadım. Herkesin keyifli anılar biriktirdiği bir etkinlik olmuş olmasını umudediyorum.

Umarım etkinliği yansıtabildiğim bir yazı olmuştur. Sponsor firmalar yazısında görüşmek üzere...

Şerife'ciğimin hazırladığı videodan detaylı sizleyebilirsiniz.

 

Katılımcı Listesi:
1) İnstagram adı @pudrakokusublog - 
www.pudrakokusu.com                            Gözde İlter (Eskişehir)

2) İnstagram adı @nihalyesiltacoran - www.huzunsarisi.com                               Nihal Yeşiltaç Oran (İstanbul)
3) İnstagram adı @lrznkrbyr  
www.lerzankaradan.com             Lerzan Karabayır (Niğde)
4) İnstagram adı @sirinkanatlarblog - 
www.sirinkanatlar.com                               Seda Yeşiltaç (İstanbul)
5) İnstagram adı @pembedunyammm – 
www.pembedunyamm.com                  Ümran Tuncer (Konya)
6) İnstagram adı @little_butterfly_blog – 
www.nypdsena.blogspot.com.tr             Sena Dursun (Ankara)
7) İnstagram adı @lezzettramvayi – 
www.lezzettramvayi.com                             Arzu Batur (İstanbul)

8) İnstagram adı @gulumseyuzumeblog - http://gulumseyuzume.blogspot.com.tr  Yasemin Akçin (İstanbul)

9) İnstagram adı @safagindunyasi – www.safagindunyasi.com                            Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu Ayrıca www.bloggerlarpaylasiyor.com sahibi. (İstanbul)

10) İnstagram adı @begendim_paylastim -  www.begendimpaylastim.com 
Şerife Özbilek (İstanbul)

https://www.youtube.com/channel/UCNwikD7b5FEV6u28md0uD5w

11) İnstagram adı @makyajlikareler – www.makyajlikareler.blogspot.com.tr  Çiğdem Kesik (İstanbul)

12) İnstagram adı @nilgun_ozen_aydin - www.nilgunozenaydin.com                  Nilgün Özen Aydın (Ankara)
13) İnstagram adı @ojekokusu – 
www.ojekokusu.com                                         Ceyda Serin Akın (Eskişehir)

 https://www.youtube.com/channel/UCfAcMXx7Rgp6GALbjc3Lfbw 

14-15) İnstagram adı @nihalnilguntekin - www.nihalnilgun.wordpress.com/        Nihal Nilgün Tekin (Eskişehir)
https://www.youtube.com/channel/UCoi4vlAebthz5dvOF42ZAkA 


16) İnstagram adı @cerendenizcii   Ceren Denizci (Eskişehir)

https://www.youtube.com/channel/UCSjgSexB3ohiPrmgqiW7NqQ    

pudra kokusu ile mayıs papatyaları blogger etkinliği eskişehir blogger etkinliği pudra kokusu etkinlik eskişehir blogger etkinliğieskişehir blogger buluşması blog yazarları eskişehirde bir araya geldi eskişehirde bir ilk yaşandı gözde ilter etkinlik blogger Gözde Beytaş İlter eskişehirin ilk blogger etkinliği marka elçisi gözde ilter marka reklam mekan tanıtım ürün tanıtım eskişehir etkinlikYORUMLAR (6)   Onay Bekleyen (0)
Yeliz'in Keşifleri 3 yıl önce
Her şey çok güzel görünüyor :))
Yönetici Cevabı:
  Teşekkür ederim canım
Fatma Üzmez 3 yıl önce
İnstagramdan birkaç arkadaştan etkinliğinizi takip ettim çok güzel ve zevkli hazırlanmış etkinlik olmuş, emeğinize sağlık
Yönetici Cevabı:
  Çok teşekkür ediyorum. Çok naziksiniz.
çiğdem kesik 3 yıl önce
çok keyifli bir haftasonu geçirdim canım, çok güzel bir gündü. Emeğine, misafirperverliğine, güzel yüreğine sağlık. başarılarının devamını dilerim tatlım
Yönetici Cevabı:
  Çok teşekkür ederim canım haftasonumuza renk kattınız.
Begendim Paylastim 3 yıl önce
Canım benim herşey okadar güzel ve harikaydıki.Özenin titizliğin güler yüzün ve samimiyetin sayesinde harika bir etkinlik ve harika 2 gün geçirdik.Başarıyla yol aldığın blog yazarlığında gün geçtikçe çok çok güzel olgulara imza atacağına yürekten inanıyorum. Eşin Doğa Bey ve sana tüm arkadaşlarım ve eşim kendim adıma yürekten teşekkür ediyorum.Asla unutamıyacağım ve hep keyifle anacağım hatıralarım oldu sayenizde.<3
Yönetici Cevabı:
  Canım ne kadar güzel sözler. İnanki duygulanıyorum. Keşke daha da uzun zamanımız olsa idi. Haftasonumuza renk kattınız. İyiki geldiniz.
lerzan karabayır 3 yıl önce
çok keyif aldığım ve zor ayrıldığım bir etkinlik oldu. Emeklerin ve misafirperverliğin için çok teşekkür ediyorum. Seninle ve diğer arkadaşlarımla bir araya gelmek bana çok iyi geldi Sevgiler
Yönetici Cevabı:
  Banada çok iyi geldi inanki. iyiki geldiniz tadı damağımda kaldı ama hepberaber birşeyler yapmalı arada.
Gülümse​ Yuzume 3 yıl önce
O kadar keyif aldığım bir etkinlik olduki, Emeklerine sağlık canım ... Başarılarının devamını dilerim, öpüyorum.
Yönetici Cevabı:
  Teşekkür ederim canım bende sizlerle çok keyif aldım.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma