Alix Avien Matt Diamond ve Alix Avien Chubby Lipstick
11.02.2016 21:59:20 tarihinde Yönetici tarafından eklendi.
6107 defa okundu.

Alix Avien Matt Diamond ve Alix Avien Chubby Lipstick

Alix Avien'in Chubby Lipstick'i mi Matte Diamond Rujumu daha iyi? İnceleyelim bakalım.


Alix Avien Matt Diamond ve Alix Avien Chubby Lipstick

Sevgililer günü indirimlerini görünce dayanamayıp Eskişehir Odak Parfümeriye girdim. Mat ruj istediğimi söyleyince Alix Aviene yönlendirdiler. Sorgulmadan basiretim bağlanıp satıcının peşinden gidip kendimi standın önünde buldum. Ruj almaya girip görseldeki ürünlerle çıktım oradan.

Alix Avien Matt Diamond  7 No Ruju bileğime sürünce rengini çok beğenmiştim. Dudağımda denemeden aldım ve evde sürünce hayal kırıklığına uğradım. Mat olmasına rağmen fazla yumuşak. Ayrıca görselden de anlayacağınız üzere pigmentasyonu iyi değil. Ruj heryere eşit dağılamıyor. Ve mutlaka dudak kalemi ile kullanmalısınız. Kalemsiz kenarları kötü oldu. Ben rujları tek kat sürmeyi sevmiyorum. Rengini tam olarak yansıtması için birkaç kez üzerinden geçiyorum. Üzerinden geçtikçe renk eşitsizliği arttı. Kalıcılığıda çok iyi değil. Ben sevmedim malesef.  Çok sık kullanacağımı düşünmüyorum.

Alix Avien Matt Diamond  7 No

 

 

Gelelim Alix Avien Chubby Lipsticklerine... Bunlar çok hoşuma gitti. Dudakta renk dağılımı, pegmentasyonu güzel. Yumuşaklık olarak da beğendim. Yapışkan bir his bırakmıyor. Yumuşak kremsi bir sürümü var. Kalıcılık fena değil beğendim. Satıcı bayan dudakta matlaşıyor dedi fakat okadarda değil. Kuruluk olmuyor dudakta. Ben daha mat olsun istemiştim. Nude rengini çok sevdim özellikle. Her makyaja uyar. günlük doğal makyaj ile veya gözlere yoğun uygulama yapıp dudakları daha sade bırakmak istediğinizde tercih edebilirsiniz.

(Alix Avien Notice Me Nude 10)

(Alix Avien Chubby Lipstick Red Haute 11)

Ben bunun rengini de sevdim. Bu chubby rujlar geçer not aldı. Sizce nasıl kızlar fikirlerinizi alabilir miyim?

alix avien chubby lipstick mat ruj matt diamond nude ruj bordo ruj makyaj kozmetik far paleti eyeliner bloggerlar paylaşıyor cilt bakımıYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (69)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma