Essence Lash Princess Volume Mascara
10.06.2017 18:29:51 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2736 defa okundu.

Essence Lash Princess Volume Mascara

Fırça şekli çok başarılı, ya sonuç?


Essence Lash Princess Volume Mascara

Herkese merhabalar,

Bugün sizlere Pudra Kokusu İle Mayıs Papatyaları etkinliğimde Essence Kozmetik Tarafından hediye edilen Essence Lash Princess Volume Mascara'dan bahsedeceğim. 

Takip edenler bilirler mascara benim olmazsa olmazımdır. Kirpiklerim kısa, açık renk ve hacimsiz olunca full makyaj yapsam bile mascara sürmediysem birşeye benzemiyor göz makyajım. Essence Lash Princess Volume Mascara kirpikleri tek tek kavrayarak hacimli kirpikler vaadediyor. Peki bunu karşılıyormu?

Öncelikle fırça yapısına, şekline bayıldım diyebilirim. Ambalajını da çok şık buldum. Ayrıca uzun fırça sağı kullanım kolaylığı sağlıyor. Kıvrık ucunun yüksek kısmındaki kıllar daha uzunken, alt tarafındakiler biraz daha kısa. Üst kirpiklerime tümsek tarafıyla uygulama yaparken kıvrık ucu sayesinde kirpiklerimi kıvırmaya yardımcı oluyor. Alt kirpiklerede diğer tarafı ile uygulama yapıyorum. Alt kirpikleri bu fırça ile boyamak çok kolay.

Essence Lash Princess Volume Mascara performansı ortanın üzerinde diyebilirim. Hacim konusunda çok başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim. Çünkü 2.3. katlara geldiğinizde kirpiklerinizde örümcek bacağı görüntüsü oluşturmaya başlıyor. Bu biçimsiz topaklar hiç hoşlandığım bir görüntü değil. Kirpikleri tek tek ayırmada başarılı buldum ancak dedğim gibi katlar arttıkça yapışma olabiliyor. Fırçayı zigzag yaparak bu görüntüden kurtulabiliyorsunuz. Çıkarması çok kolay olan bir mascara değil bana göre. Çift fazlıya rağmen zorlanıyorum. Dökülme yapıyormu derseniz örümcek bacaklarında dökülmeler olabiliyor. Ama genel olarak dayanıklı. 

Benim izlenimlerim bunlar. Tekrar alırmıyım derseniz. farklı mascaraları tercih ederim. Essence Lash Princess Volume Mascara'nın fiyatı 14,25 TL. Fiyat performans kıyasladığımda bence başarılı. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Essence Lash Princess Volume Maskara Essence Lash Princess Volume Mascara Essence Lash Princess Volume Mascara fiyatı Essence Lash Princess Volume Mascara kullananlar Essence Lash Princess Volume Mascara yorum essence mascara essence kozmetik essence ürünleri en iyi mascaraYORUMLAR (2)   Onay Bekleyen (0)
Yeliz'in Keşifleri 3 yıl önce
Görünümü gerçekten çok tatlı ama zor çıkıyorsa hiç bulaşmayayım sonra kirpiklerim çok dökülüyor :(
Yönetici Cevabı:
  Ben biraz zorlaniyorum bu yönünü sevemedim.
Hüzün Sarısı 3 yıl önce
Ürün ile ilgili düşüncelerimiz aynı. Hacim veren bir maskara ile kullanınca muhteşem bir sonuç çıkıyor ortaya.
Yönetici Cevabı:
  Benzer izlenimlere sahip olmak güzel. Genel anlamda güzel bir mascara. Fiyata Göre elbette.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma