Pastel Soft Pop Oje
14.06.2017 17:25:02 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
3094 defa okundu.

Pastel Soft Pop Oje

Yumuşacık renklerin yansıması...


Pastel Soft Pop Oje

Herkese merhaba,

Sizlere çok severek kullandığım  Pastel Soft Pop Oje'lerden bahsedeceğim. Bu seriyi ilk denemem Pudra  Kokusu İle Mayıs Papatyaları etkinliğimde süreceğim ojeyi aramamla başladı. Papatya hem konseptini yansıtacak hemde kıyafetimle uyum sağlayacak bir renk istiyordum. Aslında aklımda farklı bir ton vardı kemerimle uyumlu olsun diye. Ancak istediğim rengi bulamayınca sarı tonda bir oje aramaya başladım. 

Birçok markanın sarı tonuna baktım. Hepsi okadar patlayan bir sarı tonuyduki hiç hoşlanmadım. Elbisemdeki sarı oldukça yumuşak bir tondu. Ayrıca okadar cart sarıydılar ki tırnakta bile hoş durmuyorlardı. Pastel Soft Pop Oje serisinde bir sarı gördümki. "İşte aradığım bu" dedim! Serinin adından da belli olacağı gibi çok soft renkler. Bu sarı tonun adu Retro. Numarası 781

Daha sonra seriden iki renk daha aldım biri Pastel Soft Pop Lady 788 numara, diğeri Lollipop 786. Lollipop daha pembe, Lady daha nude, yavruağzı bir ton. Lollipop'un sürülmüş halini çekmemişim ama oda çok hoş duruyor.

Kalıcılıkları da fena değil. Tek eksi yanı mutlaka 2-3 kat sürmeniz gerekiyor. Görsellerdeki uygulamalarım 2 ve 3 kat. İlk katta zaten yol yol oluyor sizde göreceksiniz. Ben çok sıkıntı etmedim bu durumu çünkü tonları çok güzel. Kalıcılıkları ne kötü ne iyi ortalama bir oje bu konuda. Pastel Soft Pop Oje'lerin fiyatı sitesinde 3,60 TL Online olarak Pastel Shop'tan alabilirsiniz.

Pek ben tekrar alırmıyım? Evet kesinlikle alırım. Özellikle çok açık bebek mavisi varsa hemen alacağım. Yeni yazılarda Görüşmek üzere...

Pastel Soft Pop Oje Pastel Soft Pop Oje retro Pastel Soft Pop Oje lollipop Pastel Soft Pop Oje lady soft oje pastel oje açık sarı oje nude ojeYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma