HC Care Micellar Cleansing Water
15.06.2017 15:13:58 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2523 defa okundu.

HC Care Micellar Cleansing Water

Misel Makyaj Temizleme Suyu


HC Care Micellar Cleansing Water

Herkese merhaba, yaklaşık 3 aydır kullandığım HC Care Micellar Cleansing Water Misel Makyaj Temizleme Suyu'ndan bahsetmek istiyorum. Hc Care saç ürünleri ile tanıdığım bir marka idi. Bir süre önce cilt bakım ve temizliği konusunda da oldukça iddialı ürünleri ile piyasada yerini aldı. 

 HC Care Micellar Cleansing Water cildi makyaj ve kirden yumuşak bir şekilde etkili olarak temizlemeyi, bunu yaparken ciltteki yağlanma, gerginlik ve kuruluğun giderilmesini vaadediyor. 

Bu vaadlerini güzel bir şekilde yerine getirdiğini düşünüyorum. Göz makyajımda kullanırken disk pamuklara bir miktar sıkıp göz kapaklarıma koyup birkaç sn. o şekilde bekletiyorum. Sonrasında göz makyajımı çıkarıyorum. Ağır ve suya dayanıklı göz makyajlarınız için Çift fazlı temizleyici kullanmanızı tavsiye ederim. Bu tarz göz makyajlarında daha kolay temizlik sağlarsınız. HC Care Micellar Cleansing Water ile de göz makyajımı çıkarmayı başarıyorum ancak dediğim gibi suya dayanıklı ürünlerde çift fazlı ile temizledikten sonra misel su ile temizliğe devam ederseniz daha iyi olacaktır. Normal göz makyajlarımı sorunsuz rahat bir şekilde temizleyebiliyorum.

Gözlerimi yakması gibi bir durum yaşamadım. Tüm cildimdeki makyajı Misel Makyaj Temizleme Suyu ile temizledikten sonra kullandığım yüz temizleme jeli veya köpüğünü uygulayıp cilt temizliğimi bitiriyorum. HC Care Micellar Cleansing Water fiyatı Hc Care kendi sitesinde 40 TL. Ancak indirimde 28 TL'den satışta şuanda. İçerik bilgisini de aşağıda paylaşıyorum. 

Tekrar alacağım bir ürünmü derseniz? Kesinlikle elimdeki misel sular bittiğinde tercih edebileceğim bir ürün. Çift fazlı temizleyicisini de en kısa sürede denemek istiyorum. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

HC Care Micellar Cleansing Water Misel Makyaj Temizleme Suyu Çift fazlı temizleyici misel su Hc Care ürünleri Hc Care Misel Makyaj Temizleme Suyu HC Care Micellar Cleansing Water kullananlar HC Care Micellar Cleansing Water fiyatı göz makyajı çıkarıcı makyaj çıkarıcıYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma