HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu
18.10.2017 12:48:02 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
3705 defa okundu.

HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu

Gençlik iksiri...


HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu

Herkese merhaba,

Sizlere uzunca bir zaman kullanıp bir şişesini bitirdiğim HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu'ndan bahsedeceğim. Biz kadınlar özellikle de 30 yaşımızı geçtiysek cildimize kırışık ve yaşlanma karşıtı ürünler ile iyi bir bakım yapmalıyız.  Hc Care'in daha önce birçok saç ürününü denemiş ve memnun kalmıştım. Aralarında dönem dönem alıp kullandığım güzel ürünleri var. Cilt ürünlerini de çıkardığında kesinlikle iyidir diye düşünmüştüm.

Mayıs ayında düzenlediğim Pudra Kokusu İle Mayıs Papatyaları etkinliğimde sponsor firmalar arasında olan Hc Care sayesinde HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu ile tanıştım. Öncelikle içeriğinin çok dikkat çekici olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Yapılan bazı testlerde, Argireline'in en az %10 ve üzeri oranlardaki kullanımında etkinliğinin arttığı gözlenmiş. Bu nedenle de, en az %10'luk ARGIRELINE konsantrasyonu içeren ürünler önerilmekteymiş.Türkiye'de ilk ve tek olarak, sadece HC Anti-Wrinkle Serum %15 oranında Argireline içerdiği bilgisini de eklemek istiyorum. Ayrıca botoksun doğal alternatifi olarak da adlandırılan yeni nesil bir peptid. İçerdiği diğer önemli maddeler MATRIXYL™ 3000, DAYMOIST CLR™, YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ, HYALURONIC ACID, VITAMIN C & E. Tüm bu diğer maddelerle birlikte cilt pürüzsizlüğü, elastikiyet, kırışıklarda azalma, doğal ve yeterli nemlenme etkili şekilde görülmekte.

Bende ki sonuçlarına gelince... Şuan 34 Yaşımdayım. Bu yaşıma kadar cildimde herhangi bir kırışıklık, çizgilenme yaşamadım. Yaş 34 olunca haliyle artık yavaş yavaş cildimdeki elastikiyet kaybını gözlemlemeye başladım. HC Anti-Wrinkle Serum 30 ml cam şişe içinde ve damlalık seklinde bir uygulama yapılan ambalaja sahip. Yarı saydam formda ve çok akışkan olmayan bir yapıya sahip. Sabah akşam temizlenmiş cildime tek başına uyguladığımda yaz aylarında bana yeterli nemliliği sağlasa da bu yapı kış ve bahar aylarında nemlendirme amaçlı tek başına yeterli olmayabilir. Kullandığım dönemde HC Anti-Wrinkle Krem ile birlikte uygulamayı tercih ettim. Serum özellikle kazayağı bölgesinde gözle görülür bir etki yarattı. Alnımda ve kazayağı dışındaki bölgelerde çizgilenme olmadığı için daha derin çizgilerdeki etkisini gözlem şansım olmadı. Serumu düzenli kullandığım dönemde cildimde etkili bir nemlilik (yağlanma değil, ürün hiçbir şekilde yağlanma yapmıyor), aydınlık bir görünüm, sağlıklı bir cilt, kazayağı bölgesinde gözle görülür bir sıkılık ve çizgilerde azalma gözlemledim. Ürünün fiyatı sitesinde şuan 189 Tl. 

Gelelim bir tasiye ve eleştiriye. Ürün yarı saydam kıvamda olduğu için damlalık formunda kullanıma pek uygun değil. Çünkü damlalıkla ürün almaya çalışsanızda borusunun etrafında bol miktarda ürün olduğundan damlalığın ucundakini kullanmak yerine boru etrafındakileri yüzüme sürüp kapağı kapatıyordum. Bu da ürünün streril şekilde kullanımına engeldi bence. Bildiğim kadarı ile ürünün ambalajı pompalı sistem olacak şekilde yenilenmiş. Bu şeklinin piyasaya çıkmasını ve hemen kullanmayı çok istiyorum.  

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

 

HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu kullananlar HC Anti-Wrinkle Serum kullananlar HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu yorum HC Anti-Wrinkle Serum Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu fiyatı hc care hc care ürünleri yaşlanma karşıtı ürünler antiaging ürün tavsiyesi Argireline Argireline ne işe yararYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma