Activar Göz Bakım Kremi
07.12.2017 14:23:59 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2826 defa okundu.

Activar Göz Bakım Kremi

Activar Eye Cream with AC11


Activar Göz Bakım Kremi

Herkese merhaba,

Uzunca bir zamandır kullandığım ve yeteri kadar fikir sahibi olduğum Activar Göz Bakım Kremi'nden bahsedeceğim. Yazın ihmal ettiğim cilt bakımıma yazın sonlarından itibaren daha fazla özen göstermeye başladım.

Activar Göz Bakım Kremi ile Pudra Kokusu İle Mayıs Papatyaları etkinliğimde Firma yetkilisi sevgili Beril Hanım sayesinde tanıştım. Etkinlik öncesinden itibaren Ekson Farma, Activar ürünlerini çok merak etmiştim. Çünkü daha önce hiç duymamış, denk gelmemiştim. 

Activar Göz Bakım Kremi'ni diğer markalardan ayıran en önemli içeriği AC-11® ektresi.

Hücrelerimizin doğal DNA onarımını destekleyen ve böylece nedene yönelik yaşlanma karşıtı etkinlik gösteren bir bitkisel ekstre. Bizi yaşlandırıcı neden olan DNA hasarının onarımında, cildimize ve hücrelerimize büyük desteği olan AC-11®,  aynı zamanda çok iyi bir anti-oksidan. AC-11®, Amazon’un yağmur ormanlarında yetişen bir tıbbi bitkiden (Uncaria tomentosa) patentli özel teknoloji ile elde edilen biyoaktif bir ekstre. AC-11®, bilimsel verilerinin halka paylaşımı FDA tarafından kabul edilmiş ve patent ile korunan DNA onarımını artırıcı doğal bir ekstre. AC-11®, çocukluktan sonra vücudumuzun üretmediği Tip III kollajeni de kendi hücrelerimize ürettiriyor. 

 

  Activar Göz Bakım Kremi:

   "Göz altı morlukları ve şişkinlikleri azaltır. Güneş, stres ve hava kirliliğinin sebep olduğu foto kimyasal hasarı azaltır. Yol açtığı erken yaşlanmaya karşı sağlıklı DNA oluşumuna yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltır. Cildin ışıltılı, pürüzsüz, sıkı ve genç görünümünü korur. Yaşlılık lekelerinin azalmasına yardımcı olur ve cildin rengini düzenler."

   Benim deneyimlerime gelirsek. Son zamanlarda kullandığım en iyi göz kremlerinden diyebilirim. Yaş itibari ile artık antiaging özellikteki kremleri kullanmayı tercih ediyorum. Kremin ambalajını çok sevdim. Ben tüp yerine kavanozdaki kremleri kullanmayı daha çok seven biriyim. Hijyen kurallarına dikkat ettiğinizde hiçbir problem yok diye düşünüyorum. Kremin yapısını çok sevdim. Yapısı sebebiyle 15 ml olan krem size uzun süreli kullanım sağlıyor. Kaygan güzel bir yapısı var ama yağlanma yapmıyor. Küçücük bir miktar yeterli geliyor. Nemlendirmesi yüksek ve uzun süre kalıcı bir etkisi var. Göz çevremde kırışıklık olmadığı için kremi bu açıdan çok değerlendiremiyorum. Ancak bakım yapmayı ihmal ettiğim dönemde göz çevrem daha bakımsız ve kuru görünüyordu. Kremi kullanmaya başladıktan sonra çok ince mimik çizgilerimde açılma olduğunu söyleyebilirim. Yüksek nemlendirme özelliği sayesinde olduğunu düşünüyorum. Göz çevremde leke olmadığı için bu açıdan da degerlendiremeyeceğim. Yorgun göz altlarımı daha canlı bir görünüme kavuşturdu. Aşırı bir morluğum yok bu açıdan bir fark yaşamadım. Şiskinliklerde azalma gözlemlemedim fakat göz altlarımda zaten bir torbalanma sorunum henüz yok. Göz çevremin genel olarak daha sıkı olduğunu görebiliyorum. 

Activar Göz Bakım Kremi'nin fiyatı Ekson Farma'nın sitesinde 220 TL. Ürünü tekrar kullanmak istermiyim derseniz? Evet Tekrar bir göz kremi alacağımda mutlaka seçeneklerim arasında yer alacak bir ürün. Tek eksi yanının fiyat açısından çok ulaşılabilir bir ürün olduğunu düşünmüyorum. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

 

 

 

 

Activar Göz Bakım Kremi Activar Göz Bakım Kremi kullananlar Activar Eye Cream Activar Eye Cream with ac-11 AC-11 Nedir? AC-11 ektresi ekson farma Göz çevresi kremi göz bakımı anti aging göz bakım kremi pudra kokusu ile mayıs papatyalarıYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma