LITTLE BUTTERFLY İLE YAZA MERHABA BLOGGER ETKİNLİĞİ
12.06.2019 14:20:27 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
248 defa okundu.

LITTLE BUTTERFLY İLE YAZA MERHABA BLOGGER ETKİNLİĞİ

YAZIN GELİŞİNİ KUTLADIK


LITTLE BUTTERFLY İLE YAZA MERHABA BLOGGER ETKİNLİĞİ

Herkese merhaba,

25 Mayıs Cumartesi günü sevgili arkadaşım Little Butterfly Blog Sena'nın daveti ile Ankara'daydım. Yazın gelişini harika bir yaz partisi ile kutladık. Instagramdan  #littlebutterflyyazamerhaba hashtaginden takip edebilirsiniz. Yazımı biraz gecikmeli paylaşıyorum çünkü Eskişehir'den Sakarya'ya taşındık. Ancak yerleşebildim.

Etkinlik Ankara'nın nezih yerlerinden 1453 Osmanlı Çukurambar'da gerçekleşti. Sena etkinlik için çok iyi hazırlanmıştı. Birbirinden özel sponsorlar bizimleydi. Farklı şehirlerden önceden tanıştığım ve ilk defa karşılaştığım blogger arkadaşlarla keyifli saatler geçirdik. 

1453 Osmanlı Çukurambar ulaşımı kolay ve işlek bir yerde konumlanmış. İç mekanı çok ferah ve şık dizayn edilmiş. Sürekli müşterisi olmak isteyeceğiniz türden bir işletme. Sakarya'da şubesi de varmış. Mutlaka orayı da ziyaret edeceğim. Çocuklu ailelerin de rahat edebileceği bir mekan, çünkü güzel bir oyun alanı var. Ayrıca özel davetler verebileceğiniz bir salonu da mevcut. Görme engelliler için özel hazırlanmış ışık menüsü ise takdire şayan. Böyle bir sorumluluk bilinci olması çok etkileyici.  Bizlere ikram ettikleri birbirinden güzel atıştırmalıklar çok lezzetliydi. Ben diyette olduğumdan çok sınırlı tüketebildim ama çoğunun tadına baktım. Ayrıca etkinlik sonrası içtiğimiz dağ çilekli kahve de şahaneydi.

 

Sponsor firmalarımızı bir sonraki yazımda paylaşacağım. Etkinlik sırasında bizimle olup sunum yapan firma temsilcilerine de ayrıca teşekkür ediyorum. 

Bizleri bu özel etkinliğe davet ettiği ve birbirinden özel firmalarla buluşturduğu için canım arkadaşım Sena'ya çok teşekkür ediyorum. Etkinlikten kareleri aşağıda paylaşıyorum...

littlebutterflyblog little butterfly blog yaza merhaba yazamerhaba partisi yaz partisi littlebutterflyyazamerhaba blogger etkinliği ankara blogger eskişehir blogger sakarya blogger 1453 osmanlı çukurambarYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
Sena Dursun (little butterfly blog) 5 ay önce
Ya aşırı tatlı değil miyiz :)) Maşallah bize, İyi ki geldiniz canım
Yönetici Cevabı:
  Pek tatlıyız hemde.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma