ORİFLAME LOVE NATURE SERİSİ MATLAŞTIRICI YÜZ KREMİ VE CANLANDIRICI GÖZ JELİ
26.06.2019 10:25:59 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
194 defa okundu.

ORİFLAME LOVE NATURE SERİSİ MATLAŞTIRICI YÜZ KREMİ VE CANLANDIRICI GÖZ JELİ

Yüz kremi ve Göz jeli deneyimim.


ORİFLAME LOVE NATURE SERİSİ MATLAŞTIRICI YÜZ KREMİ VE CANLANDIRICI GÖZ JELİ

Herkese merhaba,
Yazın cildim daha karma ve yağlı bir yapıya bürünüyor. Bu nedenle yaz aylarında daha hafif ve karma ciltlere yönelik ürünler tercih ediyorum.  Oriflame Love Nature serisinden ilk defa deniyorum. İki ürünü de Oriflame katalogdan inceleyerek Origüzellik'den alabilirsiniz. 
 
 

Oriflame Love Nature Canlandırıcı Göz JeliAloe Vera ve hindistan cevizi suyu içeriyor. Serinletici ve canlandırıcı göz jeli olarak geçiyor. Göz altı koyuluğu ve yorgun ciltlere hitabediyor. Ben yaklaşık 1 aya yakındır kullanıyorum. Sürdüğümdeki nemlendirme ve serinleme hissi dışınca canlandırma ve morluklara bir katkı göremedim. Amacınız nemlendirmek ise deneyebilirsiniz.

Oriflame Love Nature Matlaştırıcı Yüz Kremi organik çay ağacı ve misket limonu özü içeriyor. Matlaştırma ve parlamayı kontrol altına almayı vaadediyor. Yapısı oldukça akışkan ve yumuşak. kokusu da gayet güzel.

 
Deneyimime gelirsek nemlendirme özelliğini başarılı buldum. Parlamayı tammen kontrol altına aldığını söyleyemem. İl değiştirip kuru bir ilkimden nemli bir iklime geçtiğimdendir ki aşırı terleme sorunu yaşıyorum. Bu süreçte tabiki tamamen matlaşma sağlayamadı Ancak bir nebze olsun işime yaradı diyebilirim. 
 
Oriflame üyeliğim sırasında pek çok ürün grubunu kullanmış biri olarak ürünlerini genel olarak tavsiye ederim. Oriflame üye olarak kendinize uygun ürünleri çok daha indirimli alabilirsiniz. Origüzellik ile ürünlere cazip fırsatlarla, kampanyalarla sahip olabilirsiniz.
Yeni yazılarda görüşmek üzere.
 

origüzellik oriflame love nature oriflame üye ol oriflame katalog matlaştırıcı yüz kremiYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
Sena Dursun (little butterfly blog) 5 ay önce
Kremleri ben genel olarak sevdim. Mersin' de kullandım bende ama bana yeterli geldi matlaştırması. Birde maskarayı dene çok seveceksin :))
Yönetici Cevabı:
  İlk fırsatta maskarayı da dneyeceğim canım.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma