CVS Kulak Tıkacı
16.02.2016 21:16:34 tarihinde Yönetici tarafından eklendi.
1980 defa okundu.

CVS Kulak Tıkacı

Siz de en ufak seste uyanıyor musunuz? O zaman bu köpük tıkaçlar tam size göre.


CVS Kulak Tıkacı

Uyku düzeni olarak sıkıntılı bir insanım. Gece yatınca beynimi susturamadığımdan çok zor uyurum. Arada ihtiyaç için kalkıp yatınca yine uykuya dalmam zamanımı alır. Dolayısı ile kaliteli bir uyku uyuyamıyorum. Sesli ortamlarda bu süreç dahada sıkıntılı oluyor. Evlenmeden önceki dönemlerimde arkadaşlarımda kaldığımda pamuk tıkayıp uyumaya çalıştığımı biliyorum. Çünkü bizim ev ve odam çok sessizdi. Silikon kulak tıkacı aldığım da oldu fakat çok kullanışlı değildi. çok çabuk kirleniyor saç, kıl yapışıyordu. 

Bu köpük kulak tıkaçları ile Amerika'ya ablamlara gittiğimde tanıştım. Hem uzun süre kullanabiliyosunuz, hem kulağınıza çok iyi oturuyor, hem yumuşak olduğundan rahatsız etmiyor, hem kavanoz şeklinde çok sayıda alabiliyorsunuz, hemde ses geçirmiyor. Özellikle hafta sonlarrı sabah biraz daha fazla uyuyayım, abuk subuk sesler rahatsız etmesin diye kullanıyorum. Yada birinin saçma sapan bir saatte tadilat yapası falan geldiğinde bu köpükler benim kurtarıcım oluyor. Kavanoz halinde 9-10$ civarında bir fiyatı var. Ben 1 seneyi geçti hala kullanıyorum. Benim gibi sesten çok etkileniyorsanız bu tarz bir ürün arayabilirsiniz. Uyku problemi olan, sesten etkilenenleriniz varmı? Ne gibi çözümleriniz var? 

kulak tıkacı köpük kulak tıkacı cvs foam earplug uykusuzluk este uyuyamama uyku bozukluğu uyku düzeni blogger bloggerlar paylaşıyor su tıkacıYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma