Yves Rocher Moment de Bonheur - EDP 50 ml
31.01.2016 23:55:58 tarihinde Yönetici tarafından eklendi.
3534 defa okundu.

Yves Rocher Moment de Bonheur - EDP 50 ml

Severek kullandığım ve insanların yolda çevirip parfümümü sorduğu vazgeçilmez kokum.


Yves Rocher Moment de Bonheur - EDP 50 ml

Bu parfümle tanışmam çok eski yıllara dayanıyor. Teyzeme Almanya'daki kuzeni hediye olarak getirmişti. Ozamanlar kullanma şansım olmamıştı. Teyzem hala bu parfümden kullanıyor ve ben herseferinde bundan almalıyım diyordum.

Geçtiğimiz yaz doğum günümde 2 al 1 öde kampanyası ile bu özel kokuya sahip oldum. Adet fiyatı normalde 135 TL. Genelde kampanyalı zamanlarda ürünlerimi almayı tercih ediyorum. Hediyeler vs. hoşuma gidiyor :)

Moment de Bonheur, Mayıs Gülünün ince ve zarif yapraklarında gizli olan kadınsı zarafetini yeşilin taze notalarıyla buluşturarak baş döndürücü bir kokuya ulaşıyor. Toprağın sıcak baharatlarını anımsatan Paçuli, doğanın yeşil büyüsünü parfüme işlerken odunsu kokusuyla Sedir Ağacı doğanın imzasını tam olarak atıyor. Mayıs Gülü, Paçuli yaprakları ve Sedir Ağacının muhteşem uyumla birleşmesi, anın mutluluğunu gün boyu hissetmenizi sağlar. 

diyor Yves Rocher'in kendi sitesinde.

Benim yorumlamam gerekirse şöyle ifade etmek isterim; güzel bir kalıcılığı var, çiçek kokularını seven, soft kokulardan hoşlanan kişilere kesinlikle uygun.  Çiçek kokusu öyle güzel harmanlanmışki bildiğiniz sıradan kokulardan çok farklı bir çekiciliği var. Hatta öyleki yolda durdurup parfümünüz ne diye soranlar oluyor. Arkadaşlarımdan merak edenler oluyor. Yolda ismini söylediğiğimde akıllarında tutabiliyorlarmı bilemiyorum zira söylemesi bile zor.laugh 100 cl seçeneği de olsaydı çok daha memnun olurdum açıkçası.

Benden tam not aldı ve sürekli tuvalet masamda varlığını sürdürecek.

Teşekkürler Yves Rocher...

 

 

 

 

yves rocher Moment de Bonheur parfüm çiçek kokusu mayıs gülü gül kokusu kalıcı parfüm güzellik blogger kozmetik sağlık makyajYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma