Angels Secret Ped Gerçekten Bir Mucize
29.02.2016 17:52:36 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
9758 defa okundu.

Angels Secret Ped Gerçekten Bir Mucize

Negatif iyon (anyon) içeren antibakteriyel ped.


Angels Secret Ped Gerçekten Bir Mucize

Merhaba bayanlar. Bu yazım sağlığımıza yönelik olacak. Yeni nesil negatif iyon çekirdekli bu doğal pedleri hala çok fazla duymayan kişi var. Ve öyle sanıyorum ki 2-3 yıl içinde bilmeyen kalmayacak. Özellikle belli rahatsızlıklardan şikayet eden, sağlığına dikkat eden, doğal ürünler kullanmaya özen gösteren ve market pedlerinin zararlarının farkında olup kendine değer veren kişilerin bence kullanacağı tek ped bu olacak.

Ben şanslıyımki bu pedlerle erken tanışma fırsatım oldu. Regl düzensizliğimden şikayetçi idim. Ayrıca diğer pedler ile ciddi alerji ve kaşıntı problemi yaşıyordum. Kadınlar olarak ülkemizde olan bu markalardan başka birşey kullanma şansımız yoktu. İyiki de varmış bu pedler.Yoksa nasıl iş hayatında bayanlarda yer alabilirdi? Evden çıkmak bir dert olurdu. Düşünemiyorum bile. Fakat artılarından çok eksileri var malesef market pedlerinin. Naylon içerikli, ayrıca üzerinde yazdığı gibi 2-3 saatte bir değiştirmiyorsanız bir saatli bombanın üzerindesiniz demektir. Çünkü pedlerin üzerinde 15. dakikadan itibaren bakteri üremeye başlıyor ve 2 milyonun üzerinde bakteri oluşuyor. Ve özellikle çalışan bayanlar olarak bazı durumlarda sık sık değiştiremeyebiliyoruz.

Negatif iyon (anyon,aktif oksijen) sayesinde bu pedler 48 saat bakteri üretmiyor dolayısı ile diğer market pedleri gibi dolmasa bile 2-3 saatte bir değiştirmiyorsunuz. Emiş kapasiteleri çok yüksek ve sıvıyı hapsedince tekrar sızmıyor. Öyleki, Angels Secret diğer pedlerin gece boylarının 3-4 katı sıvı çekebiliyor.

Eskişehirde yaşıyorum biliyorsunuz. Pek çok kadın doğum uzmanı bunu reçete ediyor. Bir süre sonra bilmeyen doktor kalmayacaktır. Yardımcı destek malzeme olarak tedaviye ek veriyorlar, kaşıntı, pişik, mantar, regl ağrısı, düzensizlik, fazla kanama, az kanama vb. problemler için veriyorlar. Ben duyduğumda şaşırdım ama google da negatif iyonun faydaları diye arattığımda okuduklarım vay be dedirtti. Günlük yaprak pedlerini sürekli kullanmanız gerekiyor negatif iyonun bu etkilerini görebilmeniz için. Benim düzensizliğimi giderdi mucize gibi. Sürekli hap kulanan ben, artık bu sorunu Angels Secret Ped ile çözdüm. Fiyatı 16 TL. Bence dış kabından iç özelliklerine kadar böyle bir ürün için uygun bile diyebilirim. Fazla diyenler olacaktır ama benim için sağlık ve rahatlık herşeyden önce geliyor. Tetrapak ambalaj içinde kesinlikle hava almıyor ve tamamen hijyenik olarak kullanıyorsunuz. Katmanları pamuktan. Okadar rahatki pedi hissetmiyorsunuz. Ayrıca zaten emiciliği ve 48 saat bakteri üretmemesinden dolayı günde 1 tane rahat rahat yetiyor, kalanıda ertesi ay kullanıyorum; ekonomik bile diyebilirim. Ben yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. JM Ocean Avenue firmasına ait bir ürün. Amerika, Çin ve Malezya ortaklı büyük bir şirket. Network marketing firması olduğunu duyunca da dahada sevindim, üye olup indirimli almayı tercih ettim. İnstagramda @saglikguzellikhijyen sayfasından temin edebilirsiniz. 

Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Belki benim gibi sorunlarının çözümünü bulacak kişiler olabilir. Hepinize sağlıklı günler...

angels secret ped negatif iyon anyon ped aktif oksijen iyonizer antibakteriyel ped doğal ped sağlıklı ped helal ped adet düzensizliği adet ağrısı regl dönemi kadın sağlığı bloggerYORUMLAR (5)   Onay Bekleyen (0)
Tadmsz 2 yıl önce
Şipariş vermez istiyorum ıkı adet yeşil paket günlük ped istiyorum
Yönetici Cevabı:
  Satış yapmıyorum.
Ceren yazici 2 yıl önce
Merhabalar 36 yaşındayım erken menopoza girdim ilaçlarla adet oluyorum üye oldum sizce faydasını görebilirsiniz miyim tesekkurler
Yönetici Cevabı:
  Günlük pedini düzenli kullanırsanız göreceğigoreceginizimizi düşünüyorum.
büşra 3 yıl önce
merhaba az olan kanamayı çoğaltıyo çok olan kanamayı azaltıyo diye duydum bu ped için doğru mu acaba? benim aşırı ağrı ve çok az kanamam oluyo..
Yönetici Cevabı:
  Ağrıları düzenli kullanımda ciddi oranda azaltıyor. ama düzenli kullanım derken sadece adet döneminde normal pedini kullanarak olmuyor bu. Günlük, yaprak pedini kullandığınızda 1 ile 3 ay arasında sonucunu görüyorsunuz. adet döneminde de normal pedini kullanıyorsunuz.
Filiz 3 yıl önce
Merhaba, bu ped ile ilgili fazla yorum bulamadım. Hala kullanıyorsanız ne düşünüyorsunuz etkisi hakkında?
Yönetici Cevabı:
  Yıllardır başka bir ürün alıp kullanmıyorum. Çok memnunum. başka birşey kullanmayı düşünmüyorum.
ünzile 4 yıl önce
ben bu pedi kullandım ve çok memnun kaldım sipariş vermek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
Yönetici Cevabı:
  Ben sadece kullanıcıyım şuanda. Gönderim yapamam ama instagramda https://www.instagram.com/kozmetik.saglik/ hesabından ulaşabilirsiniz Dilara hanıma. Numarası profilinde mevcut.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma