Alix Avien 5'li Far Paleti
02.03.2016 21:02:43 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
4856 defa okundu.

Alix Avien 5'li Far Paleti

Yeni bir far paleti deniyorum bakalım nasılmış?


Alix Avien 5'li Far Paleti

Alix Avien'in bu far paletlerini sevgililer günü indiriminde Odak Parfümeriden aldım. Basiretim bağlandı ve satıcının yönlendirmesi ile aldım. İnsan bir elini sürer renkleri nasıl veriyor bakar ama diyorum ya o an bişey oldu öylece alıverdim. İki paletide makyajımda denedim. İzlenimlerimi paylaşayım. Renkler bakılınca güzel görünüyor fakat açıkçası rengi çok iyi veremiyorlar. çok defa üzerinden geçmek zorunda kalıyorum; ki ozaman bile istediğim gibi olmuyor. Çok fazla tozuyor. Ten makyajınızı göz makyajından sonra yapmanızı tavsiye ederim yok sa göz altlarınıza ve yanaklarınıza dökülen tozlar çok kötü görünecek. ciddi dökülme yapıyor. Henüz ıslak kullanmadım. Fakat aydınlarma yapacağım yer dışında farları ben pek ıslak kullanmıyorum. Simli ışıltılar içeriyor genelde. sadece sondaki yeşilde yok. ki rengi en iyi verende o yeşil renk. 

Kahve yeşil tonlu far paleti aşağıda

Bu da mor lila bordo tonlu far paleti

 

Uygulanmış hallerinide yakında yazıya ekleyeceğim. Bir daha alır mıyım derseniz, hayır. Çünkü istediğim performansı alamadım. Umarım faydalı olabilmişimdir.

alix avien alix avien 5'li far paleti far paleti kozmetik makyaj göz makyajı kozmetik yorumları bloggerlar paylaşıyor makyaj bloglarıYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma