Note Luminous Silk Mono Eyeshadow
07.03.2016 18:09:26 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
7863 defa okundu.

Note Luminous Silk Mono Eyeshadow

Işıltılı, rengi iyi veren başarılı bir far.


Note Luminous Silk Mono Eyeshadow

Merhabalar çok severek kullandığım Note Luminous Silk Mono Eyeshdow'un 01 numarasından bahsedeceğim. Paletlerin güzel görüntüsü çok hoşuma gitsede, tekli farları ben çok kullanışlı buluyorum. Paletlerde hiç kullanmadığımız renkler oluyor malesef. En azından benim öyle. Özellikle paletlerdeki en açık renkleri çok çabuk bitiriyorum. Çünkü her makyajda mutlaka uyguluyorum. Baz gibi kullanıyorum. Note'un bu farı beyaz değil, ten renginde ve cilde çok güzel uyuyor. Kaş altı ve göz pınarı aydınlatmak içinde süper. Hatta bazen highlighter gibi uyguluyorum elmacıklara, burun ucuna vs.

 

Rengini iyi verdiğini düşünüyorum, fakat renkli farlarıda aynımıdır bilemiyorum. Alıp denemek isterim veya yorumda bulunursanız sevinirim. Bu far ışıltılı bir yyapıda. Aynı rengin mat olanından da istiyorum.  Yakın zamanda ona da bakacağım. Yumuşak bir yapısı var. Kupkuru değil, kremsi gibi. İçerisinde paraben olmaması güzel. Note Kozmetik'in kaplarınıda beğeniyorum fiyatlarına göre oldukça şıklar.

Note Luminous Silk Mono Eyeshdow 01 Numara

note note kozmetik note eye shadow note luminous silk mono eyeshadow tekli far far bazı ten rengi far note far bloggerlar paylaşıyor makyaj blogu güzellik kozmetik kozmetik bloguYORUMLAR (2)   Onay Bekleyen (0)
Tuğçe 2 yıl önce
Bende 01 numarasını kullanıyorum kesinlikle yapısı harika gerçi note ürünlerini genelde beğeniyorum.verdiği aydınlık yeterli pigment güzel her makyajımda mutlaka kullanıyorum
Yönetici Cevabı:
  Bende cok memnunum
Leydiiblog 4 yıl önce
Far olarak kullanır mıydım bilemiyorum ama mükemmel bir aydınlatıcı olabilir diye düşünüyorum. Güzel günlerde kullan :)
Yönetici Cevabı:
  Teşekkür ederim canım. bende genellikle aydınlatma için kullaıyorum.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma