Essence Make Me Brow Jel Kaş Maskarası
15.03.2016 20:52:32 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
6590 defa okundu.

Essence Make Me Brow Jel Kaş Maskarası

Nasıl Kullanıyorum?


Essence Make Me Brow Jel Kaş Maskarası

Merhaba; 

Hayatımda ilk defa kaş için bir maskara aldım. Çok gerekli birşeymi derseniz benim için değil. Ama madem makyajın inceliklerini öğreneceğiz, ozaman ürünleri denemeliyiz değilmi? Normalde kaşlarıma hiçbir uygulama yapmıyordum. Son 3 yıldır makyajlarımda kaş farı kullanmaya başladım. Daha düzgün, keskin hatlı olması yüz hatlarımızı ve makyajımızı daha hoş gösteriyor. Kaş farınız hem cilt renginiz ile hemde saçlarınız ile uyumlu olmalı. Ben Kaş farı olarak şuan için Avon'unkini kullanıyorum ve memnunum. Üzerine sabitleme için sürebileceğiniz vaksı var. Normalde onu kullanıyordum. Essence jel kaş maskarasını alınca onu kullanmaya başladım. Farla dolgu yaptıktan sonra kaş jeli ile tarayıp sabitliyorum. Tarak olarakta kullanabilirsiniz. Kaş yapınıza, dolgunluğuna göre taramak için yeterli olup olmayacağı konusunda emin değilim. Benimki gibi sık olmayan kıl yapısına sahipseniz yeterli olacaktır.Maskaranın ucu, kirpik maskarası yada taraktan farklı yapıda. Fotoğrafta görebilirsiniz.

 Benim aldığım renk 01 Blondy Brows. Koyu almadım çünkü zaten kaş farı ile doldurmam gerekiyor. Asıl rengi onunla veriyorum. Ben sadece tarayıp sabitlemiş oluyorum.

Sizin kaşlarınız belirgin ve gür ise tarayıp sabitlemeniz maskaranın uygun rengini aldığınızda yeterli olabilir.Veya tamamen şeffaf olanları kullanabilirsiniz. Bunu nadirende olsa makyaja çok zamanım olmadığında hafif bir belirginleşme olması için tek olarakta kullanabiliyorum.  Bence şans verilmesi gereken bir ürün. Ben tavsiye ederim. Tabiki karşılaştırabilme için farklı markalarıda deneyeceğim bu bittiğinde. Sizler neler kullanıyorsunuz?

essence kozmetik essence kaş jeli essence kaş maskarası essence make me brow kaş farı kaş şekillendirme kaş sabitleme kaş boyası bloggerlar paylaşıyor makyaj blogu kozmetik blogu kozmetik yorumları güzellikYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma