The Balm Nude Dude Palet
22.03.2016 22:42:21 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
4021 defa okundu.

The Balm Nude Dude Palet

Kullandığım en başarılı paletlerden biri; gerçekten bayıldım.


The Balm Nude Dude Palet

Merhabalar,

Pek fazla paletlerden hoşlanmadığımı, çünkü içerisindeki tüm renkleri kullanamadığımı paylaşmıştım sizlerle. Genelde birçok renk çöp oluyordu benim açımdan. Bana bu lafımı yediren bir ürün The Balm Nude Dude Palet. İçerisindeki tüm renkleri kullandım. Hemde alalı çok kısa bir zaman olmasına rağmen. The Balm alışverişim bu şekildeydi.

Paletle ilgili izlenimlerime gelecek olursak. İlk önce ambalajından bahsedeyim. O nasıl tatlı, farklı bir kaptır? Eski zamanlardan fırlamış hissi veren, açtığınızda Nude Tude palet'inin tersine erkek cizgi karakterlerin olduğu sevilesi şey. Aynalı olmasıda ayrıca güzel. Genelde far ve far paletlerinin içinden çıkan fırçalarla aplikatörler bir işe yaramazken bu paletinkini sürekli her uygulamada kullanıyorum. En sevdiğim fırçam oldu benim. Gözünün içine bakıyorum adeta. 

Renklerin hepsi çok kullanışlı. Özellikle bahar gelmişken, yaza doğru giderken, bu dönemde kullanılabilecek pembeli renkler ve zıt kontrast yapabileceğiniz koyu renklere sahip. Ayrıca doğal tonlarda makyajı seviyorsanız çok rahat uygulayabilirsiniz. Hem mat, hem ışıldayan farlar var, ayrı ayrı. Gündüz açık tonları uygulayıp sonrasında koyu renklerle üzerinden rötuş yaptığınızda gece de kullanabileceğiniz bir palet. Renkleri çok iyi veriyor bence. Heleki birde yine The Balm'ın Eyelid Primer'ini öncesinde gözünüze uygularsanız çok daha iyi renkler elde edecek ve kalıcılığının daha iyi olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde kullandığımda benim göz kapağı çizgimde tüm gün hiç birikme yapmıyor. Tozuttuğu söyleniyor hep. Fakat ben abartıldığını düşünüyorum. Çok daha fazla tozutan ürünler var. Fırçanızı düzgün kullanırsanız minimum seviyede oluyor. Tabiki hiç tozutmuyor desem yalan olur. Dikkat etmek gerekiyor yoksa göz altlarınız gökkuşağı gibi olabilir. Ten makyajımı hep önce yapardım. Artık göz makyajımdan sonra yapıyorum. Makyaj videolarını izledikçe pek çok şey öğreniyorum tabiki. Birkaç uygulama fotoğrafımı paylaşayım.

Fabulous, Flirty, Fierce renkleri ile uyguladığım makyajım

Bu da Fabulous, Feisty,Faithfull, Funny ile uygulamam. Çok yoğun sürmedim. Birde fotoğraflarda renkleri iyi yansıtamıyorum. Buna bir formülünüz varmı?

Swatchları aşağıda görüğünüz gibi. Baz uygulamadan sürdüm. Pek beceremedim sanırım bu işi. Kolumdaki sıra palettekine göre yapıldı. Sizlere fikir olsun istedim. Taklit ithal ürünlerde var bu konuda dikkatli olun. Gratis ithalatçı olanları alın. Bu ürünleri Gratislerde bulabilirsiniz.

Sizce Nude Tude mi? Nude Dude mi? Paylaşırsanız sevinirim. İkisinede sahip olanlardan özellikle yorum istiyorum.İkisinede gerek varmı sizce? Memnunmusunuz vs? Haydi yoruma!!!

the balm the balm nude dude nude dude palet far paleti nude tude nude tude mi nude dude mi? orjinal the balm ürünleri en iyi far paletleri kozmetik yorumları bloggerlar paylaşıyor makyaj blogu güzellik kozmetik bloguYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma