Yves Rocher Onarıcı Vücut Losyonu
12.04.2016 16:43:19 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2869 defa okundu.

Yves Rocher Onarıcı Vücut Losyonu

Kuruyan cildinizi hem besleyip hemde mis gibi koku veren harika losyonu denemelisiniz.


Yves Rocher Onarıcı Vücut Losyonu

Merhaba,

Cilt bakımı deyince aklımıza ilk gelen yerimiz yüzümüz oluyor. Fakat vücudumuzda en çok yer kaplayan organımızmış aslında. Organ deyince iç organlarımızı düşünsekte, derimiz bir duyu organı olarak büyük önem arz ediyor. Yüzümüze verdiğimiz önemi gösteriyormuyuz acaba? İyi bakmazsak malesef kırışma, sarkma, kuruluk, çatlaklar vb. problemler ile erkenden tanışmış oluruz.

Kışın cildimiz kuruma eğilimine geçer. Kullandığımız ürünler de bana göre mevsime uygun olarak seçilmeli. Benim cildim kışın kuruluktan pullanma problemi yaşıyor, hatta bu kuruluktan dolayı kaşıntı yaşıyorum. Bu sorunum için sonbahar, kış ve ilkbaharda havalar ısınıp cildimin kuruluk problemi azalana kadar Yves Rocher'nin onarıcı losyonunu kullanıyorum.

Yatıştırıcı ve yoğun nemlendirici özelliği ile ihtiyacım olan bakımı fazlası ile sağlıyor. Kıvam olarak ne çok katı nede aşırı akışkan. Vücudunuza rahatlıkla dağıtabildiğiniz bir yapıda. Yapışkan yağlı bir his bırakmadan nemlendiriyor. Benim en sevdiğim yönlerinden biri kokusu. Muhteşem kokuyor. Parfüm kullanmış gibi hissediyorum. 

Yazın kullanım için daha hafif formüllü olan sprey nemlendiricisini kullanıyorum. Onu da yakın zamanda paylaşacağım. Onarıcı nemlendiriciyi ayrıca yaz tatilinde deniz kenarında bacaklarımda yaşadığım aşırı kuruma ve çatlamadan ötürü kullanmaya devam ediyorum. Aşırı sıkıntı olmazsa sadece after sun ürünler ilede idare edebiliyorum.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur. 

Sevgiyle kalın...

yves rocher vücut nemlendirici vücut kremi vücut losyonu cilt bakımı vücut bakımı onarıcı bakım losyonu bloggerlar paylaşıyor makyaj blogu kozmetikYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
sena Dursun 3 yıl önce
Bende sevdim bu ürünü :)
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma