Flormar Super Matte Lip Stick
26.04.2016 17:42:55 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
7027 defa okundu.

Flormar Super Matte Lip Stick

Sizde mat rujları seviyor farklı renkleri denemekten hoşlanıyor musunuz?


Flormar Super Matte Lip Stick

Merhaba,

Biz kadınların bu ruj takıntısı ne olacak bilemiyorum. Belki aynı renkten farklı markalara ait çeşit çeşit rujumuz vardır. Yani benim öyle. Bu sebeple rujda bitiremiyorum. Eskidi, modası geçti, kullanmıyorum diye çöpü boyluyorlar, yada kıyamayıp turşusunu kuruyorum. 

Turşusunu kurduğum, hatta yıllanmış ve aynı rengi piyasada olmayan bir Oriflame 3D rujuma muadil arıyordum, uzuuun zamandır. Buldum diyorum eve geliyorum bakıyorum alakası yok. Neyse bir gün ruju alıp girdim Eve shop'a elime sürdüm ruju, tüm markalara baktım ve Flormar Super Matte serisinde 212 Vintage pink rengi neredeyse birebir aynı çıktı. Bendeki mat değil kremsi yapıdaydı. Aralarındaki tek fark bu. Flormar'ın super matte rujunun sürümü daha zor. Birtek bu hoşuma gitmedi ama rengi tam istediğim gibi ve tabiki mat rujlar daha kalıcı. Başka renklerini o an gözüm hiç görmedi. Sanki buldumcuk olmuştum. Aldım ve çıktım. Blogger arkadaşlardan swatchlarını gördüğüm başka güzel renkleri de var.  Ama ruj alma konusunda biraz kendimi tutmalıyım.

Bu seri benim hoşuma gitti. Bence girin bir mağazaya, renklere bakın ve denemek için de olsa bir adet alın. Bu rengi nasıl buldunuz ? Ben çok severek kullanıyorum. 

Yeni yazılarda görüşmek üzere

sevgiler...

flormar flormar super matte flormar super matte lipstick vintage pink flormar super matte vintage pink mat ruj flormar rujlar hangi ruju almalıyım makyaj kozmetik bakım makyaj blogu ruj tavsiyesi ruj yorumlarıYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
Sirin Kanatlar 4 yıl önce
Bu seriden bir rujum var,yapısını çok beğeniyorum.Ancak kalıcılık yönünden zayıf..Flormar da gittikçe kendini geliştiriyor.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma