Yves Rocher Tendre Jasmin EDP 50 ml
28.04.2016 20:19:00 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
4137 defa okundu.

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP 50 ml

Hafif bir yaz kokusu mu arıyorsunuz?


Yves Rocher Tendre Jasmin EDP 50 ml

Merhaba,

Bugün biraz kokulardan bahsedelim. Yaz geliyor ve pek çoğumuz yazın sıcakta ağır kokmayacak hafif kokular aramaya başlıyoruz. Beni takip edenler bilirler ben Yves Rocher Moment De Bonheur hastasıyım, ve bittikçe aldığım sabit kokum o. 

Yves Rocher'nin internet sitesinde yaptığım bir alışverişte Tendre Jasmin hediye gelmişti. Yakın bir arkadaşım bu kokunun müptelasıdır, bu sebeple yakından biliyordum. 

Adından da anlaşılacağı gibi içinde yasemin çiçeği bulunuyor. Eğer yasemin çiçeği kokusunu seviyorsanız tam size göre, çünkü buram buram çiçek kokuyor.  Alt notalarında portakal çiçeği ve limon var fakat baskın değil. Benim hoşuma gitti, günlük olarak arada kullanıyorum. Tek parfümle sınırlamıyorum çünkü kendimi. Gece davetleri için çok uygun değil bana göre.  Ama özellikle bahar ve yaz aylarında günlük olarak severek kullanacağınızdan eminim. Kalıcık olarak çok başarılı bulmadım. Hafif bir koku olduğundan etkisi çabuk geçiyor.  Moment de Bonheur ona nazaran daha kalıcı. Şu sıralar bir parfüm daha aldım yine Yves Rocher'den. Onu da yakında paylaşacağım, benim gece kokum oldu. Umarım size fikir verebilmişimdir. 

Sevgiler...

Gözde İlter

yves rocher yves rocher tendre jasmin tendre jasmin yasemin kokusu yasemin çiçeği çiçek kokusu çiçek kokan parfümler çiçek kokulu parfüm yasemin kokulu parfüm kadın parfümü yaz kokusu yaz pafümü bloggerlar paylaşıyor en çok satan kadın parfümleri en iyi kadın parfümleri kadın parfümü tavsiye parfüm yorumlarıYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (3)
Deryaninsporgunlugu 4 yıl önce
Ben yillardir kullanirim çok kalici. Belki tene göre degisiyordur. Hatta kiyafetlerime siniyor ertesi gün bile aliyorum kokusunu.
Yönetici Cevabı:
  Evet tenden tene değişiyor kokular. Ben çok kalıcı bulmadım. Ama sevdiğim bir koku.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma