Deborah Maskara Extraordinary 5 İn 1 Black
04.05.2016 18:44:29 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
6475 defa okundu.

Deborah Maskara Extraordinary 5 İn 1 Black

Bu maskarayı tercih etmeli misiniz? Bence evet!


Deborah Maskara Extraordinary 5 İn 1 Black

Merhaba,

Benim için makyajda hayati bir üründür maskara. Hiç bir şey kullanmasam bile bir maskara sürmeliyim mutlaka. Kirpiklerim açık renkte ve kısa olduğu için bakışlarım çok cansız görünüyor maskara olmadan. Kirpikleri uzun olanlar çok şanslı bence. Kirpikler kısa olunca maskaradan beklentinizde büyük oluyor. Aynı cilt ürünleri gibi maskaraları beğenmede kişiden kişiye büyük farklılık gösteriyor. Maskaralardan beklenen şeyler genelde aynı olsada birimizin beğendiğini diğerimiz beğenmeyebiliyoruz.

Deborah’ın bu maskarasını bir Watsons alışverişimi öderken, kasa önünde gördüm. Kampanya vardı ve satıcı kızların hepsi birden çok büyük övgüyle bahsettiler. Meraktan denemek için aldım tabikide J

Hem kısa hem uzun kirpikleri kavrama, hacim verme, uzunluk etkisi ve kıvırma özelliklerinin hepsini barındırdığını iddia ediliyor.

Gelelim bendeki etkisine…

Konik şekildeki fırçası göz pınarlarınıza yakın kirpikleri ve alt kirpikleri yakalama ve boyamada başarılı. Şimdiye dek kullandığım en ıslak maskara diyebilirim. Ama dediğim gibi hiç ıslak maskaraya denk gelmemiştim. Bu kesinlikle benim istediğim ıslaklıkta. Bazıları okadar kuru oluyorki hiçbir işe yaramıyor. İlk katta dahi kirpiklerinizi simsiyah yapıyor, defalarca uğraşmanıza gerek kalmıyor. Kirpiklerim kısa olduğu için yapışma problemi pek yaşamıyorum. Biraz var evet ama beni rahatsız etmiyor. Sağ sol hareketle ayırabiliyorum. Uzun kirpikleri yapıştırabilir belki. Yada zamanla maskarada kuruma oldukça topaklanabilir. Hacim vermesi başarılı, kirpikleri uzatması başarılı, pigmentasyonu süper bir maskara. Konik fırçası kullanım kolaylığı sağlıyor. Kıvırmasını test edemiyorum çünkü kıvıracak kadar uzun kirpiklerim yok. Şu ara kullandığım favori maskaram bu kesinlikle. Tekrar alınırmı? Evet ama ben farklı ürünleri denemeyi seviyorum. Mutlaka farklı rimeller deneyeceğim. Kalıcılığını sevdim. Göz altlarıma dökülme bulaşma yaşamadım. Hassas gözlere sahip olmama rağmen herhangi bir yanma da olmadı.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

Deborah Maskara Extraordinary 5 İn 1 Black maskara tavsiyesi en iyi maskara hacim veren maskara deborah maskara uzatan maskara takma kirpik etkisi maskara önerileri en iyi rimel uzatan rimel hacim veren rimel doldunluk veren maskara rimel önerileri rimel tavsiye kirpikleri ayıran maskaraYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma