Rimmel London 3 İn 1 Shimmering Bronzer
18.05.2016 08:42:56 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1413 defa okundu.

Rimmel London 3 İn 1 Shimmering Bronzer

Merak edenlere gelsin!


Rimmel London 3 İn 1 Shimmering Bronzer

Merhaba,

Bir süredir bronzer arayışı içindeydim. Rimmel standında bronzerlara bakarken, satıcı bayanın yönlendirmesi ve övgüsü üzerine bu bronzerı tercih ettim.

2 farklı numarası olan bronzerların bendeki 001 Gold Princess yani en açık olanı. İçerisinde 3 ton bulunuyor. En açık olanı highlighter olarak, orta rengi allık olarak, koyu rengi bronzer olarak kullanabileceğiniz gibi 3’ünü karıştırarak da kullanabilirsiniz. İçerisinde ışıltılar var bu sebeple normal bir kontür uygulamasında kullanılması zor. Ama sizi disko topuna çevirecek cinsten değil.

Benim yorumuma gelirsek açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Birazda şanssızlık olabilir, çünkü yorumlara baktığımda bir kısım, pigmentasyonuna iyi-orta derken, bir kısım da taşlaşmış bronzer olarak yorumlamış. Pigmentasyonu kesinlikle çok zayıf. Tam bir taşlaşmış bronzer bana göre. Allık fırçamı uzun uzun üzerinde dolaştırıp,defalarca yanaklarıma uygulama yapıyorum. Kalıcılığı da çok zayıf uçup gidiyor. 2 saat anca dayanıyor. Bronzer olarak değilde allık olarak kullanmak daha mantıklı. Turuncumsu bir renk veriyor yanaklara.

Bundan böyle göz makyajımda denemeye de karar verdim. En açık rengi kaş altına, orta rengi göz kapağına ve en koyuyu katlanma bölgesine uygulayabilirsiniz. Far bazı ile gözlerimizde daha iyi sonuç verecektir. Bu bronzerı Watsons’larda bulabilirsiniz. 9,9 gram, ambalajı çantaya atıp taşımak için uygun ve sağlam. Taşlaşmış olması ve rengini iyi verebilen bir yapısı olmadığından tekrar alacağım bir ürün değil. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

Bu yazı 02.05.2016 tarihinde www.bloggerlarpaylasiyor.com sitesinde tarafımdan yayınlanmıştır. Kendi blogumdada sizlerle ayrıca paylaşmak istedim.

Yazıyı okumak için Tıklayın!

Rimmel London 3 İn 1 Shimmering Bronzer bronzer rimmel london bronzer kontür makyaj highlighter aydınlatıcı bronz makyaj bloggerlar paylaşıyorYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
Leydiblog 4 yıl önce
Uygun fiyatlı bronzer konusunu artık kapatmış durumdayım. Neye iyi denildiyse gidip aldım ama ya turunculuk var ya da taşlaşmış sizin ifadenizle. Zaten çok da kullanan biri degilim :)
Yönetici Cevabı:
  aynen paraya kıyıp almalı. ama işte farklı şeyleri uygun fiyatlıları da takipçiler için incelemeye çalışıyoruz.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma