Yves Rocher Hydra Vegetal Gel Cream
01.02.2016 20:47:17 tarihinde Yönetici tarafından eklendi.
4267 defa okundu.

Yves Rocher Hydra Vegetal Gel Cream

24 Saat derinlemesine nemlendiren jel krem


Yves Rocher Hydra Vegetal Gel Cream

Yves Rocherin ürünlerini bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geçtiğimiz sene içerisinde kullanmaya başladım. Cilt tipimden tekrar bahsedeyim. Her mevsim farklı özelliklerr sergileyebiliyorum. Kışın çok kuru ve krem sürmeden günümü geçirmem mümkün değilken, yazın T bölgesi yağlı bir insana dönüşüveriyorum. Yazın sıcak ve güneş, kışın soğuk etkisi ile yanaklarım kızarıklık gösterebiliyor. Hassas karma diyebilirim. Cildim her nekadar özellikle kışın kuruma problemi yaşasada ben yağlı, yoğun kıvamlı kremlerden hoşlanmıyorum. Yves Rocher'nin bu kremi bu anlamda benim ihtiyacımı çok güzel karşılıyor. Özellikle nemsiz ciltlere nem sağlıyor. 2 Ayrı tipi var. Biri jel kıvamında olan diğeri yoğun krem şeklinde. Cildiniz normalden kuruya dönükse krem kıvamındakini, normalden karmaya dönük ise jel kıvamındakini tercih etmelisiniz. Kışın bazen nem olarak yetersiz hissetsemde bu benim jel kıvamını tercihimden kaynaklanıyor. Bu eksikliği 2 Minute Miracle Gel kullanarak dengeliyorum. Yine Yves Rocher'nin nem maskesini de kullanabilirsiniz bunun için.

32 yaşımdayım. Bazen Anti aging ürünlere geçsemmi diyorum fakat cilt yaşım daha küçük olduğundan henüz ihtiyacım olmadığını söylüyorlar. Ürün fiyatı 46,90 TL. Çoğu zaman uygun bir indirimle 36TL civarına alabiliyorsunuz. Günlük bakım için uygun bir maliyetle ihtiyacı karşılayabiliyorsunuz. Paraben içermemesi yine benim tercih nedenlerimden biri. Sabah ve akşam cildimi temizleyip tonikledikten sonra uyguluyorum.

Sizlerin ürün hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum. Paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler Yves Rocher

 

yves rocher hydra vegetal 24 saat derinlemesine nemlendiren jel krem cilt bakımı güzellik gündüz kremi gece kremi nemsiz cilt nemlendirici blogger bloggerlarpaylaşıyor makyajYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma