Alterra 01 Multi-Rose Allık - Naturkosmetik
18.05.2016 20:22:56 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2398 defa okundu.

Alterra 01 Multi-Rose Allık - Naturkosmetik

Almalı mı yoksa almamalı mı?


Alterra 01 Multi-Rose Allık - Naturkosmetik

Merhaba,

Bugün sizlere Alterra Multi Rose allık'tan bahsedeceğim. Alterra Alman naturel kozmetik firması. Temiz içerikli olması ile biliniyor. Bu markayı Rossman'larda bulabilirsiniz. Ben daha önce alterrranın başka bir ürününü kullanmadım. Allık bakarken elim başka firmalarınkine gitmişti ama satıcı kızın yönlendirmesi ve temiz içeriği sebebiyle bunda karar kıldım.

Ürünün ambalajının sağlamlığı fena değil çantada sıkıntı olmadan taşıyabilirsiniz. Farklı 4 renkten oluşması ton ayarlamanıza yardımcı olabilir. Malesef tozutma problemi var ve adeta tebeşir gibi kokuyor. Pigmentasyonu bana göre çok zayıf rengini veremiyor. Hatta acımasız olacağım allık olarak tam bir fiyasko. 

Peki nasıl değerlendirebilirsiniz? The Balm Put A Lid On It far bazını veya elinizdeki farklı bir bazı kullanarak göz makyajınızda far olarak kullanabilirsiniz. O zaman boşa gitmemiş olur. Fakat baz olmadan bir anlamı olmaz. Yok olup gidiyor. Ben far olarakta başka alternatiflerim olduğundan kullanmayı bıraktım. Eğer allık olarak almayı düşünüyorsanız  bu fiyata çok daha performanslı ürünleri tercih edebilirsiniz. Mesela Essence'in Matt Touch Blush 20 Berry me up allığı hem çok uygun hemde daha performanslı. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazularda görüşmek üzere...

Alterra 01 Multi-Rose Allik - Naturkosmetik alterra allık önerileri hangi allığı almalıyım natural kozmetik doğal kozmetik temiz içerikli kozmetik rossman allık blush makyaj blogu kozmetik bloguYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
Leydibog 4 yıl önce
Ben markanın fondötenini denemiştim biitkisel içerikli oldugu için. Gerçekten hem kokusu hem de yapısı çok çok kötüydü. Yüzümde pütür pütür oluyordu. Bir daha güvenip başka bir ürününü de deneyemedim.
Yönetici Cevabı:
  Bende ek denemeyi düşünmüyorum. hiç hoşlanmadım.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma