Flormar Easy&Go Songe Nail Polish Remover
09.06.2016 19:21:05 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1352 defa okundu.

Flormar Easy&Go Songe Nail Polish Remover

Pratik oje çıkarıcınız.


Flormar Easy&Go Songe Nail Polish Remover

Merhaba,

Bügün sizlerere pratik bir üründen bahsedeceğim. Rengarenk ojeler sürüyor bunları sürekli temizlemeye ihtiyaç duyuyoruz. Klasik asetonları kullanabilmek için hem şişeyi taşımamız hemde pamuk yardımı almamız gerekiyor. Artık çok daha pratik ürünler piyasaya sunuldu.

Flormar Easy&Go Songe Nail Polish Remover'da bunlardan biri. Kavanoz gibi bir ambalajın içinde ortası parmağınızın gireceği şekilde boş bırakılmış, asetonlanmış sünger bulunuyor. Parmağınızı sokup hareket ettiriyorsunuz ve ojeniz çıkıyor. Zaman açısından çok daha pratik geldi bana. Ojeyi çıkarışıda güzel.

Eksi yanlarını anlatmak istiyorum. Tırnakların et ile birleştiği kısımlarda özellikle koyu renk ojelerde hafif kalıntı olabiliyor. Simli ojeleri çıkarmada yetersiz kalıyor, zira pamukla bile çıkarması çok zor. Birde koyu renk ojeleri çıkardığınızda o renk süngere geçiyor, tırnaklarınız ve parmaklarınızda renklenme oluyor. Açık renk ojeleri çıkarmada daha kullanışlı. Birdaha alacağım bir ürünmü? Kesinlikle evet. Bu tarzda başka markalarıda deneyebilirim ama klasik oje çıkarıcılardan çok alacağımı düşünmüyorum artık. Tabiki ayaklar için muhakkak gerekecek. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Flormar Easy&Go Songe Nail Polish Remover flormar aseton süngerli aseton oje çıkarıcı sünger oje çıkarıcı bloggerlar paylaşıyor makyaj blogu el ve tırnak bakımı manikür pedikür kozmetik bloguYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma