HC Complex Bitkisel Bakım Kompleksi
30.06.2016 20:46:48 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2283 defa okundu.

HC Complex Bitkisel Bakım Kompleksi

Saç bakım yağımı arıyorsunuz? Bence daha fazla aramayın!


HC Complex Bitkisel Bakım Kompleksi

  Merhaba,

   Yeni haftaya harika bir saç bakım kompleksi ile başlayalım istedim. Benim için saç bakım ürünleri hayatımda büyük bir öneme sahip. Şuan saçlarımda ombre var ve işlem görmüş durumda. Tabi ki bu aslıda sadece görünün kısmı. Neler yapmadım ki saçlarıma. Bunun öncesinde röfle vardı ve yoğun sarı şeklindeydi. Saç uçlarım daima yıpranık ve saç diplerimde daima bölgesel egzamalarım var. Bu kısımlar kabuk kabuk iri kepek şeklinde ve kaşıntılı. Blogdan takip edenler bilirler bunlar için kullandığım özel ürünlerimi.

   HC Hair Care'in göndermiş olduğu ürünleri denedim. Artık sırayla bunlarla ilgili yorumlarımı paylaşabileceğim. Bu hafta sizlere deneyip memnun kaldığım HC Complex Bitkisel Bakım Kompleksi'inden bahsedeceğim.

   Öncelikle HC Hair Care Türk menşeili bir firma. Ve bu açıdan gerçekten gurur duyuyorum. Firmanın bu ürünle ilgili vaadleri ve bunlardan hangilerini sağladığını gözlemlediğimi sizlere aktaracağım.

HC Complex'in 6 Farklı Etkisi 

1. DOĞAL & PROFESYONEL SAÇ BAKIMI 
HC Complex; kimyasal hiçbir madde içermez. Tümüyle doğal ve benzersiz formülü, profesyonel bir saç bakımı yaparak sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. 
2. DÖKÜLME KARŞITI AKTİF ETKİ 
Saçları ve saç köklerini güçlendiren onarıcı aktif bileşenler sayesinde düzenli kullanımda dökülmenin önlenmesine yardımcı olur. 
3. SAÇ UZAMA HIZINDA ARTIŞ 
İçerdiği bitki özleri, vitamin ve mineraller ile birlikte saçları kökten uca besleyerek, daha hızlı ve sağlıklı saç uzamasına yardımcı olur. 
4. KEPEK ve SAÇ DERİSİ SORUNLARINDA ETKİN 
Saçın yağ ve nem dengesini düzenleyerek, gözle görülen kepeğin ve diğer saç derisi sorunlarının giderilmesinde olumlu etki sağlar. 
5. HACİMLİ, PARLAK ve KOLAY ŞEKİL ALAN SAÇLAR 
Saçlarınızı elektriklenme, mat görünüm, zor şekil alma gibi olumsuz özelliklerden kurtararak, hacim ve parlaklık kazandırır. 
6. YIPRANMALARA KARŞI TAM KORUMA 
Boya, röfle gibi tekrarlanan uygulamalara ve yanlış ürün kullanımı sonucu meydana gelen yıpranmalara karşı saçlarınızı onararak, güçlü bir koruma kalkanı oluşturur.
    İçeriğinde toz zerresi kadar bile kimyasal bulunmaz. Bunun yerine onlarca farklı çeşit bitkisel bileşen içerir.

Aşağıdaki tabloda içeriğinde bulunan bazı bitki özleri ve yağları bulunmaktadır. Ek olarak saç için gerekli vitamin ve mineraller bulunmaktadır.

Hc Complex İçerik
   Bendeki etkilerine gelirsek;
Saç dökülmesinde azalma
Saç uzama hızında artış (bu konuda çok başarılı bulduğumu özellikle belirtmek istiyorum.)
Kepek ve kaşıntıda azalma (bendeki egzamalara ve buna bağlı kepeğe kesinlikle bitkisel bu tarz kompleks yağlar çok iyi geliyor.)
Saçlara parlaklık kattığını düşünüyorum fakat elektriklenmeyi önleme ve hacim konusunda bir etkisini gördüğümü söyleyemem. Belkide zaten saçlarım kıvırcık ve hacimli olduğundandır. 
Saçları güçlendirdiğini düşünüyorum ama var olan kırıklar ve  yıpranmalara karşı etkili olduğunu düşünmüyorum. Piyasadaki hiç bir üründe buna inancım yok. Onarmış gibi düşünmemizi sağlayan özelliklere sahipler. Görünümde düzgünleşme oluyor. Fakat özellikle açıcı uygulandığında onarmanın mümkün olmadığını deneyimliyorum hep. 
Benim uygulama şeklim haftada iki gün. Tüm saç dibime masajla yedirdikten sonra bir miktarda yıpranmış saç uçlarıma uyguluyorum. Bone takarak minimum 2 saat bekledikten sonra şampuanla arındırıyorum. Tüm bu artılara bakarak tekrar tekrar alınabilecek bir bakım kompleksi olduğunu düşünüyorum. Fiyatı sitesinde tek alımda 55 TL 2'li alımda tanesi 45TL şeklinde. Tek ürün size 1 aylık bir bakım sunacaktır. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere...

Hc hair care hc complex HC Complex Bitkisel Bakım Kompleksi saç bakımı saç bakım yağı saç bakım kompleksi hızlı saç uzatma saç uzatma saç güçlendirme saç dökülmesine çözüm saç bakım ürünleri birkisel saç onarıcılar saç onarıcıYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
Hüzün Sarısı 4 yıl önce
2014 yılından beri ara ara kullanırım. Ben çok sevdim bu yağı. Hatta yazısını yazarken öncesi sonrası fotoğraflarla anlattım. Düzenli kullanımda ciddi fark oluyor ve tüm vaatlerini yerine getiriyor. Haftada 2 defa kullandım 1 şişe bittiğinde elektriklenme hafiflemişti. Yarım şişe daha kullandım tamamen yıka çık durumuna geldi. Bu gibi ürünlerde saç tipi ve beklentiler sonucu değiştirebiliyor tabi. Sevgiler
Yönetici Cevabı:
  Benimde sürekli elimin altında ve zaman zaman belli aralıklarla kür halinde kullanacağım. tatil öncesi uyguladım. birde tatil sonrası uzun bir kür yapacağım.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma