HC Hair Care Hacim Veren Şampuan
20.07.2016 00:04:10 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
3130 defa okundu.

HC Hair Care Hacim Veren Şampuan

Saçlarınıza hacim veren bitkisel hacim şampuanı


HC Hair Care Hacim Veren Şampuan

Merhaba,

Yeni bir saç ürünüyle daha beraberiz. Saç konusunda takıntılıyım biliyorsunuz. Acımasız yorum yapabilirim. Hc Hair Care Ovex, Hc Hair Care Bitkisel Complex yorumlarımı paylaşmıştım. Linklerden ulaşabilirsiniz. Hc Hair Care'e bu özel hediyeleri için teşekkür ediyorum. Hem Ovex, Hemde Hc Complex sürekli alacağım ürünler arasında yerilerini aldılar.

Şimdi Sıra HC Hair Care Volume Shampoo'da. Ne işe yarar, içeriği nasıldır sitesinden alıntı yaparak paylaşmak istiyorum.

Özellikle ince telli ve hassas saç telleri başta olmak üzere, dolgunluk ihtiyacı olan "tüm saç tipleri" için geliştirilmiş özel ve yoğun içerikli hacim şampuanıdır... Hc Hacim Şampuanı içeriğinde yer alan birçok bitki özü, volume aktifleri, beta glukan, keratin, proteinler, argan yağı, amino asit ve vitaminler sayesinde saça daha dolgun bir görünüm kazandırır. Saç sağlığının gelişmesini ve dış etkenlere karşı güçlenmesine yardımcı olur. Saç dökülmesini önlemede yardımcıdır. SLES ( Sodium Laurteh Sulphate ), SLS ( Sodium Lauryl Sulphate ), Paraben ve Formaldehit içermez. Brezilya fönlü ve keratin bakımı yapmış saçlar da kullanabilir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvansal kaynaklı içeriğe sahip değildir.

Saçlarım kıvırcık olduğundan ötürü hacimsel anlamda çok büyük fark yaşadığımı söyleyemeyeceğim. Saç tellerim tamamen ince diyemem, karışık bir saç tipim var. Yani bu şampuanın hacim verip vermediğini çok gözlemleyebilmiş sayılmam. Yumuşatma konusunda benim için yetersiz kaldı. Çünkü altlarda hala ombre ve röfle kalıntıları var. Buda saçımı sertleştiriyor. Ciddi anlamda yumuşatacak ürünler kullanmam gerekiyor. Egzamalarıma iyi gelmedi; bunu kullandığım sürede sıkıntılarım devam etti. Saçınızı sertleştirmiyorda, yumuşatmıyorda. Ekstradam krem, maske, serum mutlaka kullanıyorum.  Arındırma konusunda fazla köpürmediğinden zayıflık hissettim.  Arınmış hissini almak için çok fazla şampuan harcamak gerekiyor. Ben her şampuanlamada 5-6 pompa sıktım mutlaka. 3 ayrı yıkama ve durulamadan sonra istediğim temizlik hissini sağladım. Şişesi pompalı, şık bir ambalajı var. Sitesinde Fiyatı 35 TL. Hayvalar üzerinde test edilmemesi ve bitkisel içerikli olması güzel. Gerçekten sönük ve hacimsiz saçlarınız varsa deneyebilirsiniz. Ben bu açıdan test edemedim malesef. 

Hc Hair Care Hacim Şampuanı deneyimim benim için çok olumlu olmadı. Bunun sebebi benim saç tipime uygun olmamasından kaynaklandı. Çünkü benim beklentilerimde ürünün vaadleri zaten birbiri ile örtüşmüyor. Doğal olarak istediğim sonucu almamam çok doğal. İşlem görmüş, yıpranmış, kıvırcık ve kaşıntılı egzamaya bağlı bölgesel kepek sorunu olan bir saça sahip olduğumu düşünürsek benim buna en uygun Hc Hair Care Şampuanını alıp kullanmam ve yorumlamam gerekir. Bunun için araştırma yapıp uygun ürünle en kısa sürede deneyimlerimi paylaşacağım.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Hc Hair Care Volume shampoo hacim veren şampuan HC Hair Care Hacim Veren Şampuan HC Hair Care volume shampoo hacim veren bitkisel şampuan hc hair care ovex Hc Complex saç bakım saç bakım ürünleri hc Hair care ürünleri Hc Hair care kullananlarYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
irem 4 yıl önce
en kısa zamanda denemek istiyorum merak ettiğim ürünlerden biri..
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma