Deotak Cream Deodorant fresh Menthol
01.08.2016 00.00.00 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
3145 defa okundu.

Deotak Cream Deodorant fresh Menthol

Ter kokusuna karşı etkili krem deodorant


Deotak Cream Deodorant fresh Menthol

Merhaba, Sıcak havalar devam ederken Omega Pharma firmasına ait Deotak Active Rollon Deodorant'tan bahsetmek istedim. Uzun zamandır farklı rollonlar, stickler deniyorum fakat aradığımı bulamamıştım. Hem kendimize hem çevremize saygıdan hijyenimize çok dikkat etmeliyiz. Sıcaklarda özellikle çok terlediğimizden hergün duş almamız gerektiğini düşünüyorum.

Deotak Cream Deodorant Fresh Menthol'ün kokusu muhteşem diyemem, kesinlikle kötü değil fakat biraz zayıf bir koku bence. Deotak Cream Deodorant'ta 7 gün etkili diyor ama tabiki bu mümkün değil. Beni 1 güne yakın idare ediyor. Bence Deotak Active Rollon Deodorant daha etkili. Linke tıklayarak onunla ilgili yorumumu okuyabilirsiniz.

Biraz iz yapma problemi var bunun içinde şöyle bir yöntem uygulayabilirsiniz. Koltuk altınıza bir miktar sürüp elinizle dağıtın ve kurumasını bekleyin. Hemen sürüp giyinmeye kalkarsanız malesef bembeyaz oluyorsunuz. Cream Deodorant zaten invisible (leke yapmaz, görünmez) olduğu iddiasında değil. Giyindikten hemen sonra sürerseniz yine koltuk altınıza bulaşır. En iyi yöntem el ile dağıtıp kuruması beklemek. 

Deotak Cream Deodorant'ın 4 çeşidi var. Bendeki Fresh Menthol olanı. Diğerlerini de  ilk fırsatta deneyeceğim. Aynı markanın farklı renklerinde bile sonuçlar değişebilmekte.

 

Deotak Cream Deodorant'ın içinde paraben ve alkol bulunmuyor. Aslında özellikle aluminium hydroxychloride içeren ürünleri tercih etmek istemiyorum ama kokuyu önlemede en etkili maddelerden biri. Aluminyum içermeyen ürünler denedim malesef memnun kalmadım. Keşke hiçbirşey kullanmaya gerek kalmasa. Koltuk altımızdan emilip kansere sebebiyet verebiliyorlar uzun vadede. Şuan için bir alternatif bulamadım.

Fiyat performans olarak gayet iyi. 12-15 TL arası değişiyor. Sizlerin kullanıp memnun kaldığınız özellikle koku önleme konusunda başarılı ürünler var ise paylaşırsanız çok sevinirim.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Deotak Cream Deodorant fresh Menthol koltuk altı rollonu ter kokusuna çare ter kokusunu önleyen deodorat en iyi rollon deotak rollonYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma