Yves Rocher Hydra Vegetal Refreshing Cleansing Gel
02.02.2016 20:55:59 tarihinde Yönetici tarafından eklendi.
4172 defa okundu.

Yves Rocher Hydra Vegetal Refreshing Cleansing Gel

Nemlendirici ve Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli


Yves Rocher Hydra Vegetal Refreshing Cleansing Gel

Merhaba daha önceki yazılarımda cilt tipimden bahsetmiştim. Her cilt ürünü yazımda yeniden açıklamak yerine cit tipimi anlattığım ayrı bir yazı yayınlamaya karar verdim şuanda. Hemen bununla ilgili bir paylaşım hazırlayacağım. Kısaca; kışın kuru hassas, yazın karma hassas yapıda bir cilde sahibim. 

Yazın dahi aşırı kurutan ürünlerle cilt temizliğini sevmiyorum. Yves Rocher'in bu ürününde sabun bulunmuyor ve içerisindeki Akçaağaç Özsuyu cildin nem dengesini ayarlarken, organik Hammelis suyuda yatıştırmaya yardımcı oluyor. Yıkadıktan sonra cildimde ferahlığı hissediyorum ve o aşırı gerginlik hissi olmuyor. Sabah 2 minute miracle gel ile temizlediğim cildimi akşam Yves Rocher Nemlendirici ve Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli ile temizlemeyi tercih ediyorum. Gün içerisindeki kiri makyajı arındırmak için böyle bir düzen oluşturdum. 2 mm jel ile gündüz hem temizleme hem nemlendirme yapmış oluyorum. Ürünün kokusunda da ferahlatıcı bir his var. Fiyatı 29,90 TL kampanyalar ve indirimler ile daha uyguna alınabiliyor. Bu kalitede bir ürün için gayet iyi bir fiyatı var. Farklı cilt tiplerine uygun seçeklerini değerlendirebilirsiniz. Sizde deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Sevgiler...

Yves Rocher Hydra Vegetal Refreshing Cleansing Gel Nemlendirici ve Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli temizleme jeli güzellik cleansing gel cilt bakımı normal kuru cilt blogger bloggerlar paylaşıyorYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma