Yves Rocher Serum Vegetal Kırışık Karşıtı Işıltı Veren Gündüz Bakım Kremi
18.08.2016 20:41:56 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
7160 defa okundu.

Yves Rocher Serum Vegetal Kırışık Karşıtı Işıltı Veren Gündüz Bakım Kremi

Karma yağlı ciltlere özel bu kremi denemelisiniz.


Yves Rocher Serum Vegetal Kırışık Karşıtı Işıltı Veren Gündüz Bakım Kremi

Merhaba,

Son 1 aydır kullandığım Yves Rocher Serum Vegetal Kırışık Karşıtı Işıltı Veren Gündüz Bakım Kremi'den bahsedeceğim. Takip edenler biliyorlarki Bu markaya özel bir yatkınlığım var. Neredeyse kullandığım her ürününü beğeniyorum. Özellikle cilt bakım, vücut bakım ürünleri ve parfümlerini...

Bundan önce de yine Yves Rocher'nin Hydra Vegetal 24 Saat Derinlemesine Nemlendiren Jel Krem'ini kullanıyordum. Yazısı linkte. Ondan da memnundum ama artık yaş olarak (33) biraz daha özel serilere geçeyim diye düşünmeye başladım. 

Peki Yves Rocher Serum Vegetal Kırışık Karşıtı Işıltı Veren Gündüz Bakım Kremi neler vaadediyor? Ve hangi vaadlerini nekadar karşılıyor bakalım.

Uygulandığı andan itibaren cilt yüzeyindeki kırışıkları, ince çizgileri, düzensiz cilt dokusunu onarır, ciltte parlamayı azaltır ve cansız tene ışıltı verir.

Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşu olan Doğal Özümseme Teknolojisiyle* elde edilen en etkin bitkisel aktiflere sahiptir:

Yves Rocher Laboratuvarları’nın keşfettiği Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden elde edilen aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenerek tüm kırışık tiplerine etki eder. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar.**

Yeşil Pirinç Özü ise hücrelerin dengeli oksijen alımını sağlayarak daha çok enerji üretmesine yardımcı olur.** Böylelikle cilde kaybettiği canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır.

Formülü mineral yağ, paraben içermez.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. 

* Doğal Özümseme Teknolojisi, bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. %100 doğaldır ve hiçbir çözücü madde kullanılmaz.
** Laboratuvar test sonuçlarıdır.

Bu yazı www.yvesrocher.com.tr sitesinden alıntıdır.

İnce çizgiler üzerindeki etkisi çok anlayabilmiş değilim açıkçası. Çok hafif çizgilerim var ama herkeste olan birşey o. Yani daha yaşlılık belirtisi yok çok şükür :) Genetik yönden şanslı biriyim. Kendimi ihmal ettiğim bir süre oldu o arada bunu kullanmaya başlayınca cildimde bir canlanma ve ışıştı gerçekten oldu. Düzenli kullanınca bunu hissedebilirsiniz. Yaz için özellikle karma ve yağlı ciltle riçin uygun. Çok hafif bir yapısı var, ağırlık ve yağlanma yapmıyor. Benim gibi kışın cildi kuruyan biri iseniz yetersiz gelebilir. Gündüz temizlenmiş ve toniklenmiş cildimin üzerine (bazen tonik kullanmayabiliyorum) sürüyorum. Gündüz kremi olduğundan sadece gündüz sürüyorum. Gece için bu serinin gece kremini öneririm. Ona da yeni başladım yakında fikirlerimi paylaşacağım. 

Cildimde herhangi alerji yapmadı. Çok rahat kullanıyorum. Uzun vadede bu tarz ürünler yaşlanmayı, yeni çizgilerin oluşumunu geciktireilir diye düşünüyorum. Tabiki engelleyemez, durduramaz, zamana karşı koyamayız ama erteleyebiliriz. 

40Ml tüp içinde satılıyor. İnternet sitesi üzerinden veya mağazalardan alabilirsiniz. Liste fiyatı 79,90 TL. Fakat Yves Rocher'nin çok güzel kampanyaları oluyor ve çok daha uyguna alabiliyorsunuz. Mutlaka takip edin.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Uzunca bir süre bu seriyi kullanırım gibi geliyor. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Yves Rocher Serum Vegetal Kırışık Karşıtı Işıltı Veren Gündüz Bakım Kremi kırışık karşıtı antiaging krem yves rocher serum vegetal yves rocher kremleri nasıl bakım cilt bakımı hangi kremi önerirsiniz kırışık kremi canlandırıcı krem bloggerlar paylaşıyorYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (8)
lerzan karabayır 4 yıl önce
diğer ürünleri gibi iyi ve faydalı bir ürüne benziyor
Yönetici Cevabı:
  Canım ben Yves rocher'nin pek çok ürününden çok memnunum. Sadece maskarasını sevmedim şimdiye kadar. İnşallah bundan sonra da deneyeceğim her ürününü beğenirim. Şimdiye kadar tek vasat mascara idi.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma