Physicians Formula Bronze Booster in Light to Medium
16.09.2016 13:53:59 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1768 defa okundu.

Physicians Formula Bronze Booster in Light to Medium

Çok doğal duran bir bronzer. Şans vermelisiniz.


Physicians Formula  Bronze Booster in Light to Medium

Merhaba, bugün sizlere son zamanlarda kullandığım bronzerım Physicians Formula - Bronze Booster in Light to medium'dan bahsetmek istiyorum. 

Bu bronzerın sanıyorum şuan ambajı değişti. Yeni görsellerde bunu bulamadım. Ben bunu Gemlik Küçük Kumlada bir eczaneden aldım. Physicians Formula ürünlerinde %50 indirim yapmışlardı. Sanıyorum stokları bitirmeye çalışıyorlardı. Pek fazla ürün kalmamıştı. Daha önce keşfetseydim daha fazla şey alırdım. Etikette 70 TL Yazıyordu ben 35 TL'ye aldım. Mükemmel fiyat.

Physicians Formula  Bronze Booster

Gelelim özelliklerine. Biliyorsunuzki Physicians Formula dünyanın önde gelen mineral makyaj firmalarından. Kozmetikte en çok bilinen ve cildi tahriş eden 132 zararlı kimyasal, parfüm ve PABA içermemektedir. Bu da tabiki firma ürünlerini tercih etmemiz için çok önemli bir gerekçe. Bendeki ambalajı çok tombul. 2 Kattan oluşuyor. bronzerın olduğu kısım ve fırçasının olduğu kat.

Fırçası fena değil bronzer uygulamak için uygun. Eğer çantama atıp çıkayım, ekstradan fırça taşımayım derseniz içindeki fırçası sizi idare eder.

Physicians Formula  Bronze Booster'ın 2 tonu var. Light to medium ve medium to dark. Bendeki Light to medium. Hafif ışıltı içersede bu bence sadece %10 civarında. Daha çok mat bir yapıda. Ben bronzerda mat yapıları daha çok tercih ediyorum. Çünkü zaten aydınlatma yapmak için istediğim bölgelere Highlighter uygluyorum. Bendeki sıcak alt tonlu bir bronzer. Hafif turuncumsuluk olsada beni rahatsız etmedi çünkü yapay bir duruşu yok. Çok doğal bir bitiş sağlıyor. Tozuma problemi yaşamadım. Renk cildinize homojen bir şekilde dağılıyor. Taneciklerin boyutu ve pigmenti çok başarılı. Ben allık fırçası ile elmacıklarımın hemen altına uyguluyorum. Ten renginiz eğer açık ise bu ton yeterli gelecektir. Ancak eğer koyu tenli iseniz medium to dark olanı almanızda fayda var. Kalıcılığınıda beğendim. Hemen yok olup gitmiyor gün boyu dayanıyor. Tabi ben cildime makyajdan önce makyaj bazı kullanıyorum onunda etkisi olabilir. Bu sebeple tamamen objektif değerlendirme olmayabilir. 

Physicians Formula ürünlerini eczanelerde bulabilirsiniz. Kendi sitesine tıklayarak ürünleri inceleyebilir, satın alabilirsiniz.  Kampanyalı dönemelerde çok uygun fiyatlara ürün yakalayabilirsiniz.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

 

Physicians Formula Bronze Booster bronze booster Physicians Formula Physicians Formula ürünleri bronzer bronzer tavsiyesi hangi bronzer bronzer yorumları bloggerlar paylaşıyorYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma