Flormar Neon Eyeshadow
18.09.2016 15:53:22 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
4082 defa okundu.

Flormar Neon Eyeshadow

Tekli far sevenlere bir önerim var.


Flormar Neon Eyeshadow

Merhaba,

Tekli far sevenler için Flormar Neon Eyeshadow  incelemesi ile beraberiz. Paletler görünüşlerindeki cazibeyle bizleri kendilerine çekselerde, hem çantaya atıp taşıma açısından, hemde paletlerde olduğu gibi kullanmadığımız renklere para vermemiş oluyoruz. Tek renk olduğu için deneyip, beğenip alırsak boşa para vermemiş oluruz. Kimi markaların tek bir farı 100TL gibi uçuk rakamları bulabilirken, Flormar gibi Türk menşeili markaların kendini geliştirmesiyle birlikte bize uygun fiyatlı kaliteli ürünler kullanma imkanı doğdu. 

Sitesindeki açıklamaya yer vermek istiyorum.

"Neon Eyeshadow ile canlı neon renkleri keşfedin! İçerdiği özel pigmentler, rengin yoğun ve canlı görünmesini sağlar. Göz kapağında birikim ve topaklanma yapmadan göz makyajının gün boyunca kusursuz görünmesini sağlar. Sıradışı, neşeli, göz kamaştıran, farklı duyguları yansıtan makyaj uygulamaları için idealdir."

Uzunca bir zamandır kullanıyorum. Çok sevdiğim paletlerimin yanı sıra bu özel renklerede ihtiyaç duyduğum için birsürü tekli far aldım Flormar'ın internet sitesinden. Neon seride bunlardan biri. İhtiyacım olabilecek renkleri seçtim. Her farda olduğu kadar tozutma yapıyor. Ama kesinlikle kalitesiz, pigmenti zayıflardaki gibi değil. Çok makul düzeyde. Göz kapağında birikme ve kalıcılık için çok net birşey diyemem. Çünkü daima The Balm Put a Lid On It Eyelid Primer Far bazını kullanıyorum. Çünkü hangi farı kullanırsam kullanayım göz kapağımda birikme oluyordu. Bunu keşfettikten sonra hiçbirzaman bazsız far sürmedim. Bazla kullandığınız zaman en ufak akma, birikme yaşamıyorsunuz. Bence Göz makyajında olmazsa olmaz şey Far bazı. En çok kullandığım renkleri sırayla Pearly Green N106, Orange Gold N102, Orange Crush N103.

Flormar Neon Farların pigmentinide gayet başarılı buldum. Seride 8 farklı renk bulunuyor. Şunu rahatlıkla söyleyebilirimki 3TL gibi bir rakama mükemmel. Performansı fiyatını aşıyor bence. Karşılaştırma yaparken ben fiyatına göre performansını özellikle kıyaslarım. Para veriyorsam hakkını vermeli, tüm vaadlerini karşılamalı. Yoksa yüksek miktarda para vermeye gerek yok. Bütçesi kısıtlı kişiler için Flormar Neon Eyeshadow serisi biçilmiş kaftan. Ayrıca Metallic seriden de çok far kullanıyorum tüm yazdıklarım o seri içinde aynen geçerli. Bunun dışında Flormar Lights Of Flowers All Over Eyeshadow yorumu için tıklayabilirsiniz. Metallic ve Lights Of Flowers serisi daha ışıltılı, Neon seri daha canlı ama mat. Tabiki sıfır matlıktan bahsetmiyorum. 

Ben Flormarın kendi sitesinden almıştım. Ayrıca güzel kampanyalarda oluyor mutlaka takip edin. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

 

Flormar Neon Eyeshadow flormar far far tevsiyesi tekli far flormar tekli farlar nasıl uygun fiyatlı far uygun fiyatlı kozmetik ucuz kozmetik flormar ürünleri nasıl the balm put a lid on it far bazı neon far pastel renkli far Pearly Green N106 Orange Gold N102YORUMLAR (4)   Onay Bekleyen (7)
lerzan karabayır 3 yıl önce
hepsine bayıldım en çok fıstık yeşile
Yönetici Cevabı:
  Hepsini seviyorum.
Gözde 4 yıl önce
Flormarın farlarını bende severek kullanıyorum ve internet sitesinden bakıp alıyorum. Sadece bir tanesini bugüne kadar sevemedim onun dışında gayet memnun kaldım aynı şekilde allıkları da çok hoş :)
Yönetici Cevabı:
  bende biri hariç memnunum. o bir tanesi renk vermiyor taş gibi.
çağla 4 yıl önce
Orange rengine bayıldım,guzel anlasilir bilgiler veriyorsunuz
Yönetici Cevabı:
  Teşekkür ediyorum. Benimde en çok kullandığım renklerden. Özellikle göz katlanma bölgesinde çok hoş duruyor.
Yeliz'in Keşifleri 4 yıl önce
Merhaba, Instagram'dan geliyorum takipteyim bana da beklerim :)
Yönetici Cevabı:
  merhabalar sevgilerimi gönderiyorum. davete karşılık vereceğim seve seve.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma