Bloggerlar Lerzan Karadanlı 29 Ekim Etkinliğinde Buluştu
31.10.2016 21 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1371 defa okundu.

Bloggerlar Lerzan Karadanlı 29 Ekim Etkinliğinde Buluştu

Bloggerlar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Kayseri'de bir araya geldiler.


Bloggerlar Lerzan Karadanlı 29 Ekim Etkinliğinde Buluştu

Herkese Merhaba,

Sevgili Lerzan'ın daveti üzerine Kayseri'de #lerzankaradanli29ekim, #lerzankaradanli29ekim2yasinda blogger etkinliğine katıldım. Bu yazımda fotoğraflar paylaşıp etkinliğin içeriğinden bahsetmek istiyorum. Sponsor firmaları bir sonraki sponsor yazımda yayınlayacağım. 

Ben Eskişehir'de yaşadığım için Cuma akşamı Yüksek Hızlı Trenle İstanbul'a gittim. Erkek kardeşimde kaldım. 29 Ekim sabahı beni Sabiha Gökçen Hava Limanı'na bıraktı. Kayseri uçağında birlikte olacağımızı bildiğim etkinlik katılımcıları arasında "lezzettramvayi" sevgili Arzu Batur ile buluştuk. Kendisini ilk defa orada yaptığımız kısa sohbetle tanıma fırsatı buldum. Çok değerli bir insan, onu tanımaktan mutluluk duydum.

Kayseri'ye indiğimizde İstanbuldan gelen "kiriksemsiye" Esra Hanedan ve "sirinkanatlar" Seda Yeşiltaç ile buluştuk. Esra'yı daha önce Dünya kedi yarışmasında ziyaretime geldiğinden tanıyordum. Seda'yıda ilk defa etkinlik vesilesi ile tanıma frısatı buldum. İkiside de çok sevdim. Kayseri Hava Limanından bizi "madameruj" Selin Karakuş aldı ve Etkinliğin yapılacağı mekan sponsoru Kayseri Operon Cafe'ye gittik. 

Operon Cafe'yi çok beğendim etkinlik için bize ayırdıkları üst kattaki odada herşey çok güzel hazırlanmıştı. Odadaki koltuklara ayrıca bayıldım. Masamız çok şıktı.

Tabaklarımızda Ala Butik Pasta tarafından hazırlanan, ismimizin harflerinden oluşan hem hoş görünümlü, hemde lezzetli kurabiyeler bizi bekliyordu.

Ayrıca Gülümser Hanım tarafından hazırlanan Pleksi Kitap Ayraçları,

Hici Kokulu Taş tarafından hazırlanan yine adımıza özel mıktanıslı kokulu taşlar masamızı süslüyordu.

Etkinlik başlamadan önce Operon Cafe'nin açık alanında kahvaltılarımızı yapıp, kahvelerimizi içtik. Daha önceden tanımadığımız blogger arkadaşlarımızla tanışma fırsatı yakaladık. Her birini tanıdığım için çok mutlu oldum. Başka etkinliklerde daha uzun sohbet edebilmeyi isterim.

Herkesin toplanmasıyla saat 13:00'te masaya geçtik. Sevgili Lerzan'ın açılış konuşmasının ardından 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız olması dolayısı ile İstiklal marşı'nı hepberaber okuduk. Hoş sohbet, muhabbetle, Operon Cafe'nin güzel ikramlarıyla saatler nasıl geçti bilemedik.

En son Rabutik Pasta'nın etkinlik için özel hazırladığı muhteşem pastayı keserek etkinliğimizi bitirdik. Pasta, günün anlam ve önemine uygun şekilde tasarlanmıştı. Atamızın siyah figürü, beyaz zemin üzerine yapılmıştı. 

Etkinlik sonrası biraz sohbetten sonra havalanına geçtik. İstanbul'da bir gece daha kaldıktan sonra sabah yine Yüksek Hızlı Tren ile Eskişehir'e dönüş yaptım. 

Güzel arkadaşlıklar kurduğum, hoş vakit geçirdiğim bir blogger etkinliği idi. Sevgili Lerzan'a emekleri, samimiyeti ve güler yüzü için çok teşekkür ediyorum. Sponsor yazımda görüşmek üzere...

Etkinliğe katılan hepsi birbirinden kıymetli blogger arkadaşlarım:

 

 

 

lerzankaradanli29ekim lerzankaradanli29ekim2yasinda blogger etkinliği blogger buluşması ünlü bloggerlar operon cafe dermokozmetika pereja kozmetik ekoz kozmetik pierre cassi biota kenton aspire vissmate kayra yaren lila kozmetik inancam lr gratis odak parfümeri lesoleil bebak revox hc hair care cansu design tabia saros ajanda hici kokulu taş ala butik pastaYORUMLAR (2)   Onay Bekleyen (0)
Lezzet Tramvayı 3 yıl önce
Gözdecim seni tanıdıgıma bende memnun oldum. Güzel bir etkinlikti sevgiler cnm
lerzan karabayır 3 yıl önce
geldiğin için ben teşekkür ediyorum seninle yüz yüze tanışmak çok mutlu etti beni yeni etkinliklerde görüşmek üzere sevgiler
Yönetici Cevabı:
  Bende çok mutlu oldum tanımaktan. İyiki tanıdım dediğim insanlardansın. Yüreğinin güzelliği yüzüne, davranışlarına fazlasıyla yansıyor. Yeni etkinliklerde görüşmek üzere...
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma