Armokitty Pudra Kokulu Kedi Kumu
31.10.2016 19:54:15 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
3678 defa okundu.

Armokitty Pudra Kokulu Kedi Kumu

İnce Taneli Topaklaşan Bentonit Kedi Kumu


Armokitty Pudra Kokulu Kedi Kumu

Merhaba,

Evinde kedisi olupta kedi kumu kullanmayan yoktur. Ben kedilerim için birçok markayı denedim şimdiye kadar. Bugünde sizlere Armokitty Pudra Kokulu Kedi Kumundan bahsedeceğim. İlk defa kum almaya başladığımda 5 kg alıyordum paketleri. Zaman geçtikçe bunun hem masraflı olduğunu gördüm hemde kedi sayımız arttıkça başedemez olduk. Uzun bir süreden beride 40 Kg dan aşağı almıyorum bir kerede. Koyacak yerim olsa daha fazla almayı isterdim.

Benim kedi kumundan beklediğim topaklaşmanın iyi olması, tozutmanın en az düzeyde olması, Büyük paket avantajı olmalı, kokuyu iyi absorbe edebilmeli, ekonomik olmalı.

Armokitty Pudra Kokulu Kedi Kumunun ince taneli olanını tercih ediyorum. Bu tercihim Armokitty'den öncede aynı yönde idi. Çünkü topaklaşma ve kürekle eleme çok daha rahat oluyor. İnce taneli pati aralarına daha fazla girsede ben diğer özellikleri açısından daha memnunum. Kapalı tuvalet kullandığımdan açık tuvaletlerdekine göre çok daha az etrafa saçılma oluyor. Ayrıca çok ekonomik 2 x10 Kg paket yani 20 Kg kum 35 TL özel fiyatla satılıyor. Kilitli paket sistemi kullanılmış. Kullandıktan sonra paketin kalan kısmının ağzını kapatabiliyorsunuz. 

Armokitty Pudra Kokulu Kedi Kumu ile Facebookta dahil olduğum bir grupta tanıştım. Artık bittikçe bu kumdan sipariş ediyorum. Sizde denemek isterseniz www.petcanlar.com sitesinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sitenin online destek bölümünden bilgi de alabilirsiniz. İnstagramda Petcanlar olarak takibe alabilirsiniz.

Armokitty Pudra Kokulu Kedi Kumunun topaklaşması gayet başarılı. Beni en çok etkileyen ise tozutmanın daha önce kullandığım kumlara göre çok daha az olması. Kumu kürekle elerken çıkan tozdan çok rahatsızdım. Hatta bu işlemi yaparken maske takıyordum. Şuan maske olmadan da idare edebiliyorum. Pudra kokusu ise zaten tercih ettiğim koku idi. 

Petcanlar sitesine üye olarak indirimli ürünlerden faydalanma şansınızda var. yaptıkları kampanyalarla her tür evcil hayvanınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Armokitty Armokitty kedi kumu kedi kumu Bentonit kedi kumu en iyi kedi kumu bentonit topaklaşan kedi kumu ince taneli bentonit kedi kumu kelın taneli bentonit kedi kumu en iyi topaklanan kedi kumu koku yapmayan kedi kumu tozutmayan kedi kumu petcanlar.com petcanlar pe tshop online pet shop kedi maması en uygun kedi mamaları en iyi kedi mamaları evcil hayvanlar sitesi kedi bakım ürünleri köpek maması kedi tırmalama kedi tuvaletiYORUMLAR (4)   Onay Bekleyen (0)
Elif AKTAŞ 4 yıl önce
Güle güle evar clean, hoşgeldin ARMOKİTTY :) hem fiyat hemde kalite bakımından tartışılmıyacak bir kum, tebrik ederim.
Yönetici Cevabı:
  kesinlikle
Ayşenur Cansu 4 yıl önce
Topaklaşması ve tozsuz olması mükemmel kilitli poşet olması da artısı
Emre 4 yıl önce
Gerçekten güzel bir ürün herkese tavsiye ederim kumun topaklaşma özelligi harika.
lerzan karabayır 4 yıl önce
denemek için sabırsızlanıyorum bakalım benim minik bey beğenecekmi :)
Yönetici Cevabı:
  Biz çok beğendik. Hele ben tozutması az olduğundan çok memnunum. Maskesiz eleyebiliyorum kumu.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma