Sleek Ink Pot Gel Eyeliner
03.11.2016 22 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
4223 defa okundu.

Sleek Ink Pot Gel Eyeliner

Sürümü kolay, akmayan eyeliner


Sleek Ink Pot Gel Eyeliner

Merhaba,

Blogda hiç eyeliner'a yer vermemiştim. Çok sık kullandığım bir makyaj ürünü değil. Sizlere bir süredir denediğim Sleek Ink Pot Gel Eyeliner'dan bahsedeceğim.

Günlük makyajımda bana çok ağır geldiği için eyeliner kullanmıyorum. Hatta eyelineri abartıp süren bayanlara da anlam veremiyorum. İşi gereği, yada özel davetler, geceler dışında abartı kullanımı bence bayanı bayağılaştırıyor. Bu fikrime kızanlar olabilir. Fakat eyeliner kullanımına değil, abartı sürüş şekillerine bu lafım. Benim görüşüm böyle. Herkese de saygı duyarım. 

Günlük hayatımda kullanmasamda bazı özel gün ve davetlerde tercih edebiliyorum. Yine hepsinde değil. Belkide hoş, naif görünecek şekilde bir profesyonel sürüm yapamıyorumdur ve o sebeple ağır geliyordur bana. Sleek Ink Pot Gel Eyeliner'ı herhangi bir tavsiye üzerine almadım. Tamamen tesadüftü. 

Benim eyeliner den beklentim sürümünün kolay olması, akma ve bulaşma yapmaması, kalıcı olması, gözlerimi yakmaması, rengini iyi vermesi. Sleek Ink Pot Gel Eyeliner beklentilerimin tamamını karşılıyor. İçinden çıkan uygulama fırçası pek kullanışlı değil. Hem kalın, hemde sapı çok kısa olduğu için uygulaması zor. Ben, Gratisten aldığım bir eyeliner fırçası ile uygulama yapıyorum. İlk defa eyeliner sürmek benim için bu kadar kolay hale geldi. Ayrıca okadar kalıcı ki suyla asla çıkmıyor. Bastırıp ovalasanızda çıkmaz. Çift fazlı göz makyajı temizleyici kullanmanızı tavsiye ederim.

Sleek Ink Pot Gel Eyeliner tekrar alır mıyım?  Kesinlikle evet. Gözünüz kapalı alın, kullanın derim. Ben çok memnun kaldım.  

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

 

Sleek Ink Pot Gel Eyeliner sleek jel eyeliner sleek ink pot eyeliner gel jel eyeliner sleek jel eyeliner yorum sleek ürünleri sleek kullananlar jel eyeliner tavsiye jel eyeliner önerisi hangi jel eyeliner gel eyeliner eyeliner tavsiyesi sleek iny pot jel eyeliner kullanıcı yorumları sleek jel eyeliner fiyatıYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
Meltem 3 yıl önce
Ne kadara aldınız acaba
Yönetici Cevabı:
  Net hatırlamıyorum indirimdeydi. 35 Civarı normal fiyatıydı ben 21 e falan aldım sanırım. Gratislerde var.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma