Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick-02 Medium
21.11.2016 20:26:58 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2273 defa okundu.

Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick-02 Medium

Kontür ugulaması için alsam mı diyorsunuz? Ozaman yazının devamı tam size göre.


Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick-02 Medium

Merhaba,

Uzunca bir süre önce aldığım Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick-02 Medium 'dan bahsetmek istiyorum. Öncelikle ben kontür uygulamamı genelde ne ile yapıyorum, Maybelline Master Contour stick nasıl ve nasıl bir kontör ürünü arıyorum bunlardan bahsedeceğim.

Kontür uygulamada daha çok compact bronzerları kullanmayı seviyorum. Bunun için en çok kullandığım ürün Physicians Formula - Bronze Booster in Light to mediumÇok iyi kontür uyguladığım söylenemez. Çünkü elzem bir ihtiyaç gibi görmedim hiç. Aslında pek çok video izledim. Ve bu videolarda hiç kontür uygulamaya ihtiyacı olmadığını düşündüğüm kişilerdeki muazzam değişimi görünce özenmiyor değilim. Ancak tam istediğim gibi bir ürün denk getiremedim belkide. Bunda Eskişehir'de çoğu markayı bulamamamın etkisi olduğu kadar abartı fiyatlarda etken. Ürünler görerek deneyerek almayı tercih ediyorum çünkü. Okadar para ödeyip memnun kalmazsam üzülüyorum. Verdiğim paraya değecek bir ürün ise sorun yok.

Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick'i ilk gördüğümde gerçekten çok merak etmiştim. Hemen almadım, ama gel zaman git zaman merakımı yenemediğim için sonunda bende bir tane edindim. Bendeki 02 medium rengi. Çünkü kontür için biraz koyu olmasında fayda var diye düşündm. Ki öyle çok koyu renkte değil. Çok yumuşak bir yapısı var. Yüzünüze sürünce adeta kayıyor. Özellikle yazın bu daha belirgin. 

Bana göre Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick çok fazla eksi özelliğe sahip. Aydınlatıcı olan taraf ile kontür için olan taraf birbirine yapışık sırt sırta olması uygulamada zorluk yaratıyor. bir süre sonra yatay uygularken iki iki rengin birbirine geçmesine neden oluyor. Ayrıca eşit oranda kullanmazsanız da tuhaf oluyor. Oldukça yağlı bir ürün bence ve karma, yağlı ciltlerde kusma yapabilir. Çok çok kalın olduğunu düşünüyorum. Bunun yerine iki taraflı yapılıp bu halinin yarısı kadar kalın olsaydı en azından daha kullanışlı olurdu. Bir tarafı ile kontürü yapıp diğer tarafını kontür altına ve üstüne belirginleştirme ile kullanabilirdik. Ayrıca birazdaha yağsız, pudralı kıvamda olabilirdi.

Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick çok kalın olduğundan, özellikle burunda kontür uygulamak çok zor. Çok geniş bir alana sürülüyor. Fırça ile dağıttığımda tamamen kayboluyor ve kontürden eser kalmıyor. en güzeli sünger ile blent etmek. Veya elle dağıtıyorum çünkü hemen yok oluyor. Kalıcılığı çok kötü. Üzerine yine bronzer geçmek zorunda kalıyorum. Fiyatı 23-35 TL arası değişebiliyor kampanyalı, kampanyasız döneme göre. 

Özetle aldığıma pişman olduğum, başarısız bulduğum bir kontür stick oldu. Tekrar almayı düşünmüyorum. Alıp hayal kırıklığı yaşamayın derim. Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

 

 

Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick Maybelline Master Contour stick Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick-02 Medium Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick fiyat Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick kullananlar Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick blog yorum Maybelline Master Contour V-Shape Duo Stick tavsiye kontür stick kontür uygulaması en iyi kontür ürünü kontür nasıl yapılır kontür kalemi burun kontür kontür uygulanmış fotoğrafYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
lerzan karabayır 3 yıl önce
eğlenceli bir anlatım olmuş tatlım
Yönetici Cevabı:
  Sağol canım.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma