HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi
25.11.2016 15:47:42 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1311 defa okundu.

HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi

Saçlarınız için mükemmel bakım.


HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi

  Merhaba,

   Hc Hair care ürünlerininin çoğunu seviyorum. Hafta sonuna HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi ile başlayalım istedim. Saç bakım ürünlerine ciddi önem veriyorum. İyi sonuç alabilmek büyük önem arz ediyor. Ödediğim parayı hakediyorsa almaya devam ediyorum. Saçlarımda ombre var ve işlem görmüş durumda. Hatta onun öncesinde de röfle vardı ve saç uçlarım maalesef hep yıpranık halde. BU durumu 2 – 3 ayda bir uçlarından aldırarak ve beğendiğim bakım ürünleri ile en az seviyede tutmaya ve korumaya çelışıyorum. Maalesef saçlara açıcı uygulanınca tamamen sağlıklı olamıyor.

   Firmanın bu ürünle ilgili vaadleri ve bunlardan hangilerini sağladığını gözlemlediğimi sizlere aktaracağım. Vaadleri aşagıdaki görselde mevcut.

Bendeki etkilerine gelirsek;

  • Saçları inanılmaz yumuşatıyor. Yani şimdiye kadar durulanan ürünlerde en çok hoşuma giden oldu. Parlaklık ve esneklik sağlıyor
  • Kolay tarama sağlıyor, elektriklenme azalıyor. Tarak adeta saçlarınızda kayıyor.
  • Saçlara gerçekten nemlilik kazandırıyor. Bunun saç uçlarında kırılmayı azalttığına önlediğine inanıyorum. Çatallaşmış bir ucu tamir ettiğine inanmıyorum. Fön, maşa gibi işlemlerde saçlarda yıpranmayı azalttığını düşünüyorum.
  • Hacim kattığını gözlemlemedim. Saç diplerine kesinlikle uygulanmamalı. Sadece saç boylarınıza uygulamanız gerekli. Yoksa saçınızda yağlanma ve ağırlık  yaratır diye düşünüyorum.

Uygulama şeklim haftada iki veya üç gün. Tüm saç uçlarıma uyguluyorum ve 5 dk beklettikten sonra duruluyorum. Durulama sırasında saçınızdaki farkı hissetmeye başlıyorsunuz. Tüm bu artılara bakarak tekrar tekrar alınabilecek bir Hızlı saç kurtarma bakım ürünü olduğunu söyleyebilirim. 50 Ml tüp fiyatı sitesinde 15 TL 200 Ml kavanoz fiyatı ise 55 TL. Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere...

 

 

HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi hc ovex hızlı saç kurtarma yıpranmış saçlara özel bakım yıpranmış saçlara maske hızlı saç onarma saç onarıcı saç bakım ürünlerş saç bakım ürünleri saç bakım tavsiyeleri hc hair care ürünleri HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi fiyat HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi kullananlar HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi tavsiye saç maskesi röfleli saçlara öneriler hc hair care kullananlarYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma